Rüyada Namaz Kılmak (Bereket ve Yeni Fırsatların İşaretçisi)

Rüyada Namaz Kılmak (Bereket ve Yeni Fırsatların İşaretçisi)

RÜYADA NAMAZ KILMAK


Günahlardan arınılacağına, huzurun artacağına bolca sevap kazanılacağına işarettir. Rüyada namaz kılmak, yüksek bir mevkiye gelineceğine, bereketli günlerin yaşanacağına, mal sahibi oluncağına, küslüklerin son bulacağına, yeni fırsatların kapısının aralanacağına ve yaradanın rahmetine mazhar olunacağına yorulmaktadır.

RÜYADA CAMİDE NAMAZ KILMAK


Tüm dileklerinin kabul olacağına ve isteklerinin gerçekleşeceğine delalet eder. Rüyada camide namaz kılmak, kişinin maddi ve manevi açıdan arzularına ulaşabilmesi için sabırla beklemesi gerektiğine yorulur. Ayrıca rüya sahibinin dürüst, onurlu, çevresindekiler tarafından sevilen ve saygı duruyulan biri olduğunun işaretidir.

RÜYADA NAMAZ KILAN BİRİNİ GÖRMEK

Güzelliğe, müjdeye ve hayırlı haberlere delalet eder. Rüyada namaz kılan birini görmek, rüya sahibinin şansının açılacağına, bereketinin artacağına, maddi açıdan güzel gelişmelerin yaşanacağına, dileklerin gerçekleşeceğine, maneviyatın artacağına ve başarıya ulaşılacağına işaret eder.

RÜYADA NAMAZ KILMAYA ÇALIŞMAK


Dini açıdan yaradanın yaptığı bir uyarı niteliğindedir. Rüyada namaz kılmaya çalışmak, yaptığınız kötü işler varsa bunları yapmamanız gerektiğine, ailenize karşı kötü davranışlarınız varsa bunlara son vermenizin sizin için önemli olduğuna, tövbe etmenizin hayrınıza olacağına, çevrenizdeki insanlara karşı daha yapıcı ve anlayışlı olmanız gerektiğine delalet eder.

RÜYADA NAMAZ KILAN KADIN GÖRMEK

Helal süt emmiş, namuslu ve iffetli bir kadının varlığına işarettir. Rüyada namaz kılan kadın görmek, merhametli, anlayışlı ve ahlaklı kadına yorulur. Rüya sahibi bekar bir erkek ise bu özelliklere sahip bir kısmetinin olacağına, evli bir erkek ise eşinin kendisini çok mutlu edeceğine, bir kadın ise kendisini çok seven dostlarının varlığına rivayet eder.

RÜYADA ABDEST ALIP NAMAZ KILMAK

Muradına ermeye, dileklerinin kabul olacağına ve arınmaya işarettir. Rüyada abdest alıp namaz kılmak, kişinin itikatının sağlam olduğuna, iyi yönlerinin ağır bastığına, rüya sahibi ya da bir yakını hasta ise şifa bulacağına, günahkar ise tövbe edeceğine, hayırlı ve güzel işlere tabir edilmektedir.

RÜYADA OTURURKEN NAMAZ KILMAK

Mücadele azminizin zayıf olduğuna ve emek harcama konusunda çekinken tavırlar sergilediğinize tabir edilmektedir. Rüyada oturarak namaz kılmak, dini açıdan uyarıcı rüyalardan biri olup istek ve arzularınız için emek harcayıp çalışmanız gerektiğine delalet eder. Bir başka yoruma göre aile büyükleri ya da üzerinizde hakkı olan birinin hastalanacağına işarettir.

RÜYADA CEMAATLE NAMAZ KILMAK

Müjde olarak nitelendirilir ve yüreği ferahlatacak güzel haberler alınacağının işaretidir. Rüyada cemaatle namaz kılmak, haberci rüyalardan biri olup kişinin doğru yolda olduğuna, çevresindeki kişileri de güzel işlere sevk ettiğine, çok sevildiğine, saygı duyulan ve taktir edilen bir kişi olduğuna rivayet edilir.

RÜYADA EŞİNİN NAMAZ KILDIĞINI GÖRMEK

Mutlu ve huzurlu bir yuvaya sahip olduğuna delalet eder. Rüyada eşinin namaz kıldığını görmek, ailenizin tüm dileklerinin kabul olacağına, yeni bir ev satın alacağınıza, rızkınızın artacağına, çevrenizdeki sevdiğiniz biriyle ilgili çok güzel haberler alacağınıza yorumlanmaktadır.

RÜYADA BİR ERKEĞİN NAMAZ KILDIĞINI GÖRMEK


Hayırlı kısmet anlamına gelir. Rüyada bir erkeğin namaz kıldığını görmek, rüya sahibi bekarsa karşısına yuva kurabileceği, çok iyi anlaşabileceği birinin çıkacağına, evli ise kendisine çok yakın ve sevdiği birinin hayırlı haberlerini alacağına ve hanede berekete yorumlanmaktadır.

RÜYADA NAMAZ KILARKEN ÖNÜNDE BİRİNİN DURMASI

Kıskançlık, haset ve sizi çekemeyen birinin olduğuna işaret eder. Rüyada namaz kılarken önünde birinin durması, bu kıskanç kişinin aslında kim olduğunu bildiğinize, bu durumu önemsemediğinize, geçmişte yaptığınız bazı yardımların karşılığını alacağınıza ve elinize geçen paranın artacağına rivayet etmektedir.