Rüyada Müteahhit Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Müteahhit Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Müteahhit Görmenin Anlamı ve Yorumu


Rüyada müteahhit görmek, rüya sözlüğü yazarları tarafından hayırlı ve bol kazançlı işlere girileceğine yorulmaktadır. Rüyasında müteahhit gören kişinin yüksek getirili atılımlar yapacağı, alnının teri ile rızık kazanacağı, sıhhat içinde uzun bir ömür yaşayacağı, hayırlı faaliyetler içerisinde boy göstereceği ve mutlu olacağı rivayet olunmaktadır. Rüyada görülen müteahhit, rüya sahibinin saygınlık kazanacağına, gıpta ile bakılan işler yapacağına ve mal mülk sahibi olacağına delalet eder.

Rüyada Müteahhit Olduğunu Görmek

Rüyada müteahhit olduğunu görmek, problemli hayata, ticari gerilemeye, sağlık sorunlarına işarettir.

Rüyada müteahhit görmek, çevresinde başarılarıyla seçilen, yaşadığı bölgede parmakla gösterilen biri olacağı demektir. Başarılarıyla tanınan ve hayranlık duyulan biri olduğuna, herkesin onun hayatını yaşamak isteyeceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Müteahhit'i Dövmek

Rüyada müteahhit'i dövmek, çile çekerek alınan sevindirici habere, sıkıntıların ardından zafere, ümidini kaybettikten sonra elde edilen variyete alamet eder.

Rüyada Müteahhit'le Konuşmak

Rüyada müteahhit'le konuştuğunu gören rüya sahibinin, inşaat sektörüne gireceğine ve bu sektörde bol kazanç elde ederek işçi konumundan işveren konumuna geleceğine yorulur.

Yorum Gönder

Yorumlarınız çok önemli! Bu sitenin aktif bir parçası olun!

Daha yeni Daha eski

نموذج الاتصال