Rüyada Mücevher Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Mücevher Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Mücevher Görmenin Anlamı Ve Yorumu


Rüyada mücevher görmek, önemli bir kısmete, talihe ve bolluğa yorulmaktadır. Rüyasında mücevher gören kimselerin arzuladıkları her şeye ulaşacağı, lüks bir hayat süreceği, ömür boyu maddi sorun yaşamayacağına delalet etmektedir.

Bu rüya bereketli ve sıhhat içinde uzun bir yaşamın habercisi olarak tabir edilir. Rüyada görülen mücevher, rüya sahibinin aydınlık bir geleceğe sahip olacağına, her geçen gün eskisinden daha iyi şartlarda yaşayacağına ve çevresindeki herkesten yüksek standartlarda hayatını devam ettireceğine işarettir.

Rüya tabirlerine göre mücevher ile ilgili görülen diğer rüyalar ve anlamları aşağıda verilmiştir:

Rüyada Mücevher Bulmak

Rüyasında mücevher bulan kimsenin rızkını kolaylıkla bulacağı ve mal varlığına sahip olacağı rivayet edilir.

Rüyada mücevher görmek,kişinin iç açıcı bir geleceği olacağına, eşiyle birlikte herkesten çok uzak yerlerde mutlu, huzurlu, çocuklu olacağı demektir.Rüya sahibinin, herkesin isteyeceği bir hayata sahip olacağına, dertten sıkıntıdan uzak yerlerde olacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Mücevher Çalmak

Rüyasında mücevher çaldığını gören bireyin doğruluk yolunu terk ederek yanlışlara batacağına ve şeytanın vesvesesine uyarak içinden çıkılmaz hatalar yapacağına yorulur.

Rüyada Mücevher Kutusu Görmek

Rüyada görülen mücevher kutusu, rüyayı gören kişinin iş teklifi alacağına ve bu iş için görüşmeye davet edileceğine işarettir. Bu iş rüya sahibine hem maddi hem de manevi açıdan getiri sağlayacaktır.

Rüyada Mücevher Kolye Görmek

Rüya sahibinin saygınlığının artacağına, variyet sahibi olacağına delalet eder.

Rüyada Mücevher Hediye Almak


Rüyasında kendisine mücevher hediye edildiğini gören kimsenin iyi şeylerle yüzleşeceği ve şükredeceği rivayet edilir.

Rüyada Mücevher Takmak

Rüyada mücevher taktığını görmek, rüya sahibinin mertebesinin artacağına, işinde yükseleceğine işarettir.

Rüyada Altın Mücevher Görmek

Rüyasında altın mücevher gören kişinin, gelecekte büyük bir işe gireceğine, bu işten zararlı çıkmayacağına, büyük miktarda paralar kazanacağına delalet eder.

Rüyada Beyaz Mücevher Görmek

Rüya sahibinin rüyasında beyaz mücevher görmesi, aşk hayatının hep yokuşlu geçeceğine, her zaman yanlış kişilerle birlikte olacağı rivayet edilir.

Rüyada Mücevher Dükkanı Görmek

Rüya tabircilerine göre rüyasında mücevher dükkanı gören kişinin, çok fazla sıkıntısı olacağına, dertlerinden başını kaldıramayacağına, hayatının her zaman zor geçeceği anlamına gelmektedir.