Rüyada Mücadele Ettiğini Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Mücadele Ettiğini Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Mücadele Ettiğini Görmenin Anlamı ve Yorumu


Rüyada mücadele ettiğini görmek, rüya sahibinin yaşamının karmaşık ve mücadelelerle dolu olduğuna yorulur. Rüyada mücadele etmek, rüyayı gören kimsenin hayatını sürdürmek için bin bir uğraşla çalıştığına ancak yine de feraha kavuşamadığına delalet etmektedir. Rüya tabircileri tarafından rüyasında mücadele gören kişilerin hayatlarını sonsuza dek zorluklarla idame ettireceği delalet etmektedir.
 
Rüyada Hırsızla Mücadele Etmek

Rüya uzmanları tarafından rüyasında hırsızla mücadele ettiğini gören kimsenin rüyası etrafındaki her türlü kötülüğü dağıtacağı şeklinde tabir olunur.

Rüyasında mücadele verdiğini gören kimselerin aile yaşantısının huzur ve mutluluk içinde süreceği, hiçbir dış etkiye mağlup olmadan metanetli bir şekilde hayat savaşlarını sürdüreceği demektir. Bu tarz insanlar hayatları boyunca çalışıp cefa çekerler. Ancak aile fertlerine rahatlık ve esenlik içinde bir hayat bağışlayacağı anlamına gelir.

Rüyada Şeytanla Mücadele Etmek

Rüyasında şeytanla mücadeleye girdiğini gören bireyin düşmanca muameleye maruz kalacağı, ticari zararlar sebebiyle hüzünleneceği, sorunlardan sıyrılamayacağı rivayet edilir.

Rüyada Düşmanla Mücadele Etmek

Rüyasında bir düşmanla mücadele ettiğini gören şahsın rüyası hayırlara vesile olarak açıklanır. Rüya sahibinin hakiki düşmanlarını alt edeceğine işarettir.

Rüyada Mücadele Eden İnsanlar Görmek

Yoksul ve sağlık sorunları sebebiyle çaresizliğe düşen kişilere yardımcı olmak şeklinde açıklanır. Yakın akrabaya veya uzak bir tanıdığa hayatını idame ettirecek bir iş bulma konusunda yardım etmeye işarettir.

Yorum Gönder

Yorumlarınız çok önemli! Bu sitenin aktif bir parçası olun!

Daha yeni Daha eski

نموذج الاتصال