Rüyada Mor Çiçek Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Mor Çiçek Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Mor Çiçek Görmenin Anlamı ve Yorumu


Rüyada mor çiçek görmek, rüyasında mor çiçek gören kimsenin rızkını basitçe elde edeceği ve işinden elde ettiği karın kendisini çok mutlu edeceğine yorulmaktadır. Rüyada görülen mor çiçeği, rüya sahibinin yeni çalışma hayatında beklediğinden kısa sürede ve daha kolay muvaffakiyetler elde edeceğine delalet etmektedir.

Kimi rüya tabircilerine göre bu rüya kişinin içindeki cevheri fark etmesidir.Rüyasında mor çiçek gören kişiler başaramayacaklarını düşündükleri işte de büyük uğurlar elde ederler. Rüya sahibinin beklemediği bu muvaffakiyetlerin, özgüvenini daha da artıracağı ve başarı merdivenlerini bir bir çıkmaya devam etmesini sağlayacağı rivayet olunmaktadır.

Rüya tabirlerine göre mor çiçek ile ilgili görülen diğer rüyalar ve anlamları aşağıda verilmiştir:

Rüyada Mor Çiçek Topladığını Görmek

Rüyasında mor çiçek topladığını gören bireyin saadet yolunda emin adımlarla ilerlediği rivayet edilir. Rüyada mor çiçek toplamak, hayırlı ve iyi hadiselerin müjdeleyicisidir.

Rüyada mor çiçek görmenin anlamı, kolay yoldan para kazanmak demektir. Ummadığı kadar rahat bir şekilde başarılı olmanın mutluluğunu yaşayacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Mor Çiçek Buketi Görmek

Rüyada görülen mor çiçek demeti, bekarlar için mutlu bir izdivaca, evliler için ise konuğa ve mutluluk verici gelişmelere delalettir.

Rüyada Mor Çiçek Kopardığını Görmek

Rüyasında mor çiçek kopardığını gören bireyin sözünü yerine getireceği, sevindirici havadis alacağı, partneri ile sorunsuz bir ilişki yaşayacağı ve getirisi yüksek işlerle meşgul olacağı rivayet olunmaktadır.

Rüyada Mor Çiçek Aldığını Görmek

Rüya yorumcuları rüyada mor çiçek satın almayı, arzuların gerçekleşeceğine, malın bereketinin artacağına, şöhret kazanılacağına yormaktadır.

Rüyada Mor Menekşe Görmek

Bekarlar için evliliğin sembolü olan rüya, evliler içinse saadet ve huzurun habercisidir.

Rüyada Saksıda Mor Çiçek Görmek

Rüyasında saksıda mor çiçek gören kimsenin ailesiyle saadet ve ferah içinde bir ömür süreceği rivayet edilir.

Rüyada Mor Çiçek Tarlası Görmek

Rüya sahibinin rüyasında mor çiçek tarlası görmesi sıkıntılarının ve sorunlarının kısa zaman içrerisinde çözüme kavuşacağına, hayalinin kurduğu işlerini gerçekleştireceğine, evinde bolluk ve bereketin eksik olmayacağına, mal varlığını koruyamayıp kaybedeceğine, ailesine sözünü geçiremeyeceğine, kimsesiz ve yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine, topluma yararlı bir birey olacağına delalet etmektedir.

Rüyada Mor Çiçek Diktiğini Görmek

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüya sahibinin rüyasında mor çiçek ektiğini veya diktiğini görmek müjdeli haberler alacağına, iyi niyetli ve düşüt bir insan olacağı için çevresindeki insanlardan takdir toplayacağına, rahat edip huzurlu bir hayat geçireceğine, hayırlı ve güzel işler başaracağına rivayet eder.

Rüyada Mor Çiçek Hediye Aldığını Görmek

Rüyasında mor çiçek hediye aldığını gören rüya sahibinin bir erkek için askerliğini yapmak için harekete geçeceğine, kişi eğer işsizse hayırlı bir işin ayağına kadar geleceğine, güzel işler başaracağına delalet etmektedir.

Rüyada Mor Çiçek Açtığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında mor çiçek açtığını görmesi kişinin başının belaya ve sıkıntılara bulaşacağına, insanlara haksızlık yapıp hakkına gireceğine rivayet eder.

Rüyada Mor Çiçekli Ağaç Görmek

Rüyasında mor çiçekli ağaç gören rüya sahibinin emek verdiği ve çok çalıştığı işlerinin meyvesini alacağına, bol kazançlar elde edeceğine, dünya malına dalacağına delalet eder.