Rüyada Mercan Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Mercan Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Mercan Görmenin Anlamı ve Yorumu


Rüyada mercan görmek, rüya yazarları tarafından güzel ve hayırlı şeylere yorulmaktadır. Rüyasında mercan gören kimsenin çalışma hayatına büyük sorunlarla girmesine rağmen ilerleyen dönemlerde muvaffak olacağına delalet etmektedir.

Rüyasında mercan gören kişinin yakınlarıyla birlikte güzel bir yolculuk yapacağı, parasal durumunun imrenilecek kadar iyi olacağı, arzuladıklarını bir bir elde edeceği, gerek iş yaşamında gerekse de sosyal hayatta rakiplerine tur bindireceği rivayet olunmaktadır.

Rüya tabirlerine göre mercanla ilgili görülen diğer rüyalar ve anlamlarını aşağıda bulabilirsiniz:

Rüyada İnci Mercan Görmek

Rüya yorumcularına göre rüyasında inci mercan gören kimsenin ticari karının artacağına alamet eder.

Rüyada mercan görmek, kişinin hayırlı çalışmalar yapacağı, neşeleneceği, nüfuzunun artacağı demektir. Olumsuz anlamda ise fenalık görmeye, ferah yaşamı yitirmeye ve kötülüğünü gizleyen yakın anlamına gelmektedir.

Rüyada Mercan Balığı Görmek

Rüya tabircileri rüyasında mercan balığı gören birinin rüyasını rüya sahibinin can sıkıcı hadiselerden dolayı yüreğini sevdalara kapattığına işarettir. Yalnız ummadığı anda karşılaşacağı biriyle mutlu bir izdivaç kuracağına işaret eder. Rüyada görülen mercan balığı rüya sahibinin önemli çalışmalar yaparak büyük gelir elde edeceğinin de habercisidir.

Rüyada Mercan Çiçeği Görmek

Rüya sözlüğü yazarları rüyasında mercan çiçeği gören şahsın kötü giden işlerini kısa sürede düzelteceğinin müjdecisidir. Aynı zamanda rüyada görülen mercan çiçeği özverili ve sabırlı mücadeleyle tüm arzuların gerçekleştirilebileceğine işarettir.
 
Rüyada Mercan Adası Görmek

Rüyada mercan adası görmek pek hayra yorulmaz. Rüya sahibinin biriyle tatsız bir sözlü kavgaya gireceğine, bu olayın kendisini parasal açıdan büyük zarara uğratacağına ve borçlarını kapatamayacağına delalettir.

Rüyada Mercan Kolye Görmek


Rüyasında mercan kolye gören kimsenin kötü niyetli bir insanla tanışacağı demektir. Kişinin haramı helali gözetmeyen bu kişiyle diyalog kurmak zorunda kalacağı manasına gelir.

Rüyada Mercan Bilezik Görmek

Rüyasında mercan bilezik gören kişinin güzel havadisler alacağı, işinde yükseleceği demektir. Kişinin güç sahibi olacağı ve sorunlarından kurtulacağı rivayet olunur.

Rüyada Mercan Kayalıkları Görmek

Rüya sahibinin rüyasında mercan kayalıkları görmesi rüya sahibinin işinde yapacağı başarılı çalışmalar olduğu demektir. Kişinin maddi gelirinin artacağına delalet etmektedir.

Rüyada Mercan Taşı Görmek

Rüyada mercan taşı görmek, rüya sahibinin yaşayacağı sıkıntıya ve derde yorulur. Kişinin hayatının uzun bir dönemini sıkıntı içerisinde geçireceği manasına gelir.

Yorum Gönder

Yorumlarınız çok önemli! Bu sitenin aktif bir parçası olun!

Daha yeni Daha eski

نموذج الاتصال