Rüyada Mekan Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Mekan Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Mekan Görmek


Rüyada mekan görmek, rüya tabircilerine göre rüyayı gören kimsenin kendi düşüncelerine, kuvvetine inanıp saygı duyacağına, çevresindekilerin küçük gördüğü işlerde önemli muvaffakiyetler elde edeceğine yorulur. Rüyada mekan gören kimsenin ailesel problemlerini çözeceği ve rahatlayacağı manasına gelir.

Kişinin hayat arkadaşının her konuda kendisine yardımcı olacağı, çalışma hayatıyla birlikte aile hayatının da düzene gireceği rivayet olunmaktadır. Hayattaki her konuda işlerin düzende olacağına işaret eden bu rüya, kişinin hiçbir problemle karşılaşmadan uzun yıllar saadetle yaşayacağına delalettir.

Rüya tabirlerine göre mekanla ilgili görülen diğer rüyalar ve anlamları aşağıda verilmiştir:

Rüyada Büyük Mekan Görmek

Rüyada görülen büyük mekan yetenekli insana, rüya sahibinin duygusal birlikteliğinin iyi olduğuna, kısa müddet içerisinde alınacak sevindirici havadise ve şöhret kazanmaya delalet eder. Rüyada büyük mekan görmek, rüya sahibinin şansının ve mutluluğunun artacağına, ağzının tadının yerine geleceğine işaret eder.

Rüyada Eski Mekan Görmek

Rüyasında eskimiş, yıkık-dökük ve harabeye dönmüş eski bir mekan gören bireyin isteklerini elde edeceği ve gurbetteki bir yakınıyla iletişime geçeceği rivayet olunmaktadır. Rüyada eski mekan görmek, rüya sahibinin büyük bir belayla başa çıkacağına, eski sorunlarından yola çıkacağına alamet eder.

Rüyada Açık Mekan Görmek


Rüya uzmanlarına göre rüyada görülen açık mekan iyi fırsatlara ve güzel talihe işarettir. Rüyada açık mekan görmek, rüya sahibinin sorunlarının ve sıkıntılarının sona ereceğine yorulur. Rüyayı gören kişinin keyfinin yerine geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada mekan görmek, kişinin gücüne ve fikirlerine saygı duymaya başlayacağı demektir. Bazı tabircilere göre ise rüyada mekan görmek, kişinin öz güveninin artacağına ve başkalarının küçümsediği pek çok işte önemli başarılar elde ederek onları utandıracağı anlamına gelmektedir.
 
Rüyada Kapalı Mekan Görmek

Rüyada içi bomboş kapalı bir mekan görmek, rüya sahibinin yeni çalışmalara başlamak istediği ancak bu çalışmalara ince eleyip sık dokuyarak girmesi gerektiğine dair bir uyarı mahiyeti taşımaktadır. Rüyada kapalı mekan görmek, kişinin bolluk içerisinde yaşayacağına alamet eder.

Rüyada Mekan Basmaya Gittiğini Görmek

Rüyada mekan basmaya gittiğini görmek, kişinin hayatında çeşitli sorunların ortaya çıkacağına delalet eder. Rüyada mekan basmaya gittiğini görmek, rüya sahibinin kazancının artacağına ve sorunlarının bir büyük sayesinde çözüleceğine yorulmaktadır.

Rüyada Mekan Değiştirdiğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında mekan değiştirdiğini görmesi, kişinin iş veya sosyal hayatında değişiklikler yapacağına işarettir. Rüyada mekan değiştirmek, rüya sahibinin huzura ereceğine, kötü kişilerle mücadele etmesi gerekeceğine yorulan bir rüyadır.

Yorum Gönder

Yorumlarınız çok önemli! Bu sitenin aktif bir parçası olun!

Daha yeni Daha eski

نموذج الاتصال