Rüyada Mazı Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Mazı Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Mazı Görmenin Anlamı ve Yorumu


Rüyada mazı görmek, rüya yazarlarının geneli tarafından hayra yorulur. Rüyasında mazı ağacı gören kimsenin malının ve mülkünün katbekat artacağı rivayet olunur. Yani rüyada görülen mazı kişinin elde ettiği ev, araba, arazi, ziynet eşyası gibi maddi değeri yüksek mallarının daha da artacağı ve rüya sahibinin bolluk içinde yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada Mazı Ağacı Görmek

Rüya sahibinin rüyasında mazı ağacı görmesi kişinin hayatı boyunca yapacağı bazı büyük hatalarının olacağına, bu hatalarının ailesiyle arasının açılmasına sebep olacağına işaret eder.

Rüyada mazı görmek, rüya sahibinin fakir bir hayat sürerken hayallerine ulaşmak için çok çalışacağı demektir. Kişinin sefillikten kurtulmak istediği, kendisini böyle bir yaşama layık görmediği anlamına gelmektedir.

Mazı; selvigiller ailesinin Thuja cinsinden ağaç çeşitlerinin genel ismidir. Kuzey Amerika'nın batısında ve Asya'nın doğusunda yaygın olarak bulunan ve diğer ülkelerde yakacak ve süs bitkisi olarak yetiştirilen bitkilerdir. Ülkemizde de süs bitkicilerinin önem gösterdiği ağaçlar arasında bulunmaktadır.

Yorum Gönder

Yorumlarınız çok önemli! Bu sitenin aktif bir parçası olun!

Daha yeni Daha eski

نموذج الاتصال