Rüyada Mavna Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Mavna Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Mavna Görmenin Anlamı ve Yorumu


Rüyada mavna görmek, rüyasında mavna gören kimsenin çok uzaklardan evine güzel bir ev eşyası alacağına yahut uzaklarda bir ülkede hayatını sürdüreceğine yorulur. Rüyasında mavna gören kişinin şu aralar nerede yaşayacağı ile ilgili derin düşünceler içerisinde olduğu yakın zamanda karar alacağına delalet etmektedir.

Rüyada mavna görmeye farklı açıdan bakan rüya sözlüğü yazarları rüyasında mavra gören bireyin üstüne düşen tüm işlerde muvaffak olacağına işaret ediyor.

Rüyada Mavnaya Bindiğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında mavnaya bindiğini görmesi, ailesiyle ufak tefek sorunlar yaşayacağına, kişinin büyük çalışmalar sonucunda feraha ereceğine, iyi noktalara geleceğine işaret eder.

Rüyada mavna görmek, rüya sahibinin hayatı boyunca bir çok hata yapacağı demektir. Fakat kişinin bu hatalarından ders çıkaracağı, kendisine çeki düzen göstereceği, ayrıca etrafındaki insanlara mutsuz olsa bile mutsuz olduğunu belli etmeyeceği, içine kapanık birisi olacağı anlamına gelmektedir.

Mavna; Dalgasız ve derinliği az olan su yollarında gemilerin yüklenmesi ve boşaltılması etaplarında istifade edilen ve ortalama 50 ton yük alabilen güvertesi bulunmayan uzun bir gemidir.

Yorum Gönder

Yorumlarınız çok önemli! Bu sitenin aktif bir parçası olun!

Daha yeni Daha eski

نموذج الاتصال