Rüyada Mastika Sakızı Çiğnediğini Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Mastika Sakızı Çiğnediğini Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Mastika Sakızı Çiğnemek


Rüyada mastika sakızı çiğnediğini görmek, rüya yazarları tarafından şifa olarak değerlendirilmektedir. Rüyasında mastika sakızı çiğnediğini gören kimsenin sağlık problemleri sebebiyle alacağı bir ilaçtan yarar görüp iyileşeceğine delalet etmektedir.

Kimi rüya tabircilerine göre de rüyasında mastika sakızı çiğnediğini gören kişinin rüyası çevresindeki kişilerle gıybet yapacağı daha sonra dedikodu yaptığı kişilerle arasının bozulacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada mastika sakızı çiğnemeye farklı açılardan bakan rüya uzmanları ise bu rüyayı gören şahıslardan şikayetçi kimselerin bulunduğuna hükmetmektedir. Yani rüyanızda mastika sakızı çiğnediğinizi görüyorsanız; bu etrafınızda sizin davranışlarınızdan veya sözlerinizden rahatsızlık duyan birilerinin var olduğununun alametidir.

Rüya tabirlerine göre rüyada mastika sakızı görmekle ilgili diğer değerlendirmeler aşağıda verilmiştir:

Rüyada Mastika Sakızına Sahip Olduğu Halde Çiğnememek

Rüyasında elinde birçok mastika sakızı olduğunu fakat bunları çiğnemediğini gören kimsenin rüyası çalışarak alnının teriyle mal ve mülk sahibi olacağına işarettir. Rüyada mastika sakızı çiğnememek, kişinin maddi gücünü yitirmeyeceğine ve zorluk çekmeyeceğine alamet eder.

Rüyada mastika sakızı görmek, kişinin vurdumduymaz ve sorumsuz birisi olacağı, ailesine iyi davranmayacağı demektir. Bu özelliği yüzünden rüya sahibinin huzursuz olacağı, işinde başarılı olamayacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Mastika Sakızıyla Tütsü Yapmak


Rüyasında mastika sakızıyla tütsü yapıldığını gören kişinin devletin eliyle cezalandırılacağı rivayet edilmektedir. Rüya tabiri yorumcularına göre rüyada mastika sakızıyla tütsü yapmak, rüya sahibinin elinde bulunan imkanları çok iyi kullanacağı ve bolluğa erişeceği manalarına gelir.

Rüyada Çiğnenmiş Mastika Sakızı Görmek


Rüyada çiğnenmiş mastika sakızı gören kişinin bazı ailevi sorunlar yaşayacağına ve kişinin mutsuz olacağına işaret eder. Rüya sahibinin işine odaklanamayacağı ve zarar edeceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Mastika Sakızının Dişe Yapıştığını Görmek

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada mastika sakızının dişe yapıştığını görmek, hayıra yorulmaz. Kişinin arkadaşlarından büyük zarar geleceği ve pişman olacağı bir iş yapacağı manasına gelir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Rüya Tabirleri Nedir? Rüya Nedir? Rüyaların Çeşitleri

Rüyada Milyoner Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Ruj Görmek Ne Anlama Gelir?