Rüyada Makam Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Makam Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Makam Görmenin Anlamı ve Yorumu


Rüyada makam görmek, galibiyete ve kişinin düşmanlarını hasetinden çatlatacak muvaffakiyetler elde etmeye ve art niyetli kişilere üstünlük kurmaya yorulmaktadır. Rüya sahibinin hayatın her sahasında kuvvetini ve becerilerini gösterebileceği yeni imkanlar bulacağı, doğru adımlar atarak amaçlarına ulaşacağına delalet etmektedir.

Rüyada makam sahibi olmak ise rüyasında makam sahibi olduğunu gören kimsenin uzun bir mücadele safhasının ardından özverisiyle amacına ulaşacağına, er ya da geç saadeti bulacağına ve hak ettiği her şeye sahip olacağına işarettir. Miras konularında sıkıntı yaşayan rüya sahibinin aile büyüklerinden birinin araya girmesi sonucunda meseleyi aydınlığa kavuşturacağı, bununla da yeni planlarını hayata geçirmek için başka bir yere taşınmaya karar vereceği rivayet edilir. Bu rüya kişinin önemli atılımlar yaparak iş hayatında yüksek mevkilere geleceğine ve bol kazanç elde edeceğine delalettir.

Rüya tabirlerine göre makam ile ilgili görülen diğer rüyalar ve anlamları aşağıda verilmiştir:

Rüyada Makam Aracı Görmek

Rüya sahibinin ummadığı anda en üst kademelere yükselmesini sağlayacak sevindirici gelişmeler yaşayacağına ve bunu tüm tanıdıklarıyla paylaşacağına işarettir.

Rüyada makam görmek, kişinin bir yerlere gelmek için gece gündüz ara vermeden çalışacağı demektir. Rüya sahibinin verdiği bütün emeklerin karşılığını zaman içinde alacağına, ailesinin gurur duyacağına, rakiplerini kıskandıracağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Makam Kaybetmek

Çile çekmeden elde edilen kazanca, varlıklı amire, yüksek gelirli ticari faaliyetlere, vaatlere sadık kalmaya, mutluluğa ve sevindirici havadislere alamet eder.

Rüyada Makam Sahibi Olmak

Rüya sahibinin rüyasında makam sahibi olduğunu görmesi kişinin arzu ettiği mutluluğu yakalayacağına, huzurlu bir hayat geçireceğine, miras sorunlarını büyük aile bireyleri tarafından çözüleceğine delalet eder.

Rüyada Makam Koltuğu Görmek

Rüya sahibinin rüyasında makam koltuğu görmesi kişinin iş hayatında veya eğitim hayatında saygı değer bir mevkiye sahip olacağına delalet eder.

Yorum Gönder

Yorumlarınız çok önemli! Bu sitenin aktif bir parçası olun!

Daha yeni Daha eski

نموذج الاتصال