Rüyada Mahşer Gününü Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Mahşer Gününü Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Mahşer Gününü Görmenin Anlamı ve Yorumu


Rüyada mahşer gününü görmek,rüya yazarları tarafından pek hayra yorulmaz. Rüyasında mahşer gününü gören kişinin zor günler geçireceğine, çalışma yaşamında ortaya çıkacak problemlerden dolayı işini kaybedeceğine delalet etmektedir.

Rüya tabirlerine göre mahşer gününü görmekle ilgili diğer rüyalar ve anlamları aşağıda verilmiştir:

Rüyada Mahşer Yerini Görmek

Rüyasında mahşer yerini gören kimsenin rüyası sırları saklamaya, sefaletten sonra berekete ulaşmaya, sözünü tutmaya delalet eder.

Rüyada mahşer gününü görmek, rüya sahibinin Allah'a sığınarak tüm sıkıntılarını atlatacağı demektir. Kişinin çok iyi imkanlarla karşılaşacağı, kendisini hüzünlendiren birkaç meseleden yakasını kurtaracağı ve vaatlerini yerine getirme fırsatı bulacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Mahşerde Hesap Vermek

Rüyasında mahşerde hesap verdiğini veya sorguya çekildiğini gören biri için sıkıntılara işarettir. Kişinin dertlerinden hayatına vakit ayıramayacağına delalet eder.

Rüyada Mahşer Kalabalığı Görmek

Rüya sahibinin çalışma hayatında büyük problemler yaşaması demektir. Kişinin daha sonra bu sıkıntıları üstesinden gelerek önemli başarılar elde edeceğine delalet eder.

Rüyada Mahşerde Toplanmak

Rüyasında mahşerde toplandığını gören rüya sahibinin, yaşamış olduğu sıkıntılarının son bulacağı demektir. Kişinin rahat ve huzurlu bir hayat süreceğine işaret etmektedir.

Rüyada Mahşer Alemini Görmek

Rüyada mahşer alemini görmek, kişinin merhametli birisi olduğuna işaret eder. Rüya sahibinin hayatı boyunca yardıma muhtaç insanlara yardım ettiğine alamet eder.

Rüyada Kıyamet Gününü Görmek

Rüyada kıyamet gününü görmek, kişinin işinde haksızlığa uğrayacağına rivayet eder. Kişinin haksızlığa uğrayınca olayın üzerine gitmeyeceğine, Allah'a sığınacağına ve hakkını bulacağına delalet etmektedir.

Rüyada Mahşer Meydanını Görmek

Rüyada mahşer meydanını görmek, kişinin imanının zayıf olduğuna fakat iyi birisi olduğuna işaret eder. Rüya sahibinin kendisine çeki düzen verip İslama yöneleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada Mahşerde Yürümek

Rüyada mahşerde yürüdüğünü görmek, rüya sahibinin çok para kazanacağı manasına gelir. Kişinin bu parasının çoğunu hayırlı işler için kullanacağına işaret etmektedir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Rüya Tabirleri Nedir? Rüya Nedir? Rüyaların Çeşitleri

Rüyada Milyoner Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Ruj Görmek Ne Anlama Gelir?