Rüyada Turşu Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Turşu Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Turşu Görmek


Kişinin ailesiyle birlikte huzur dolu olacağına delalettir. Rüya sahibi maddi veya manevi açıdan doygunluğa sahip olacaktır. Çevresinde daima güvendiği insanları barındıracağına rivayet eder. Rüya sahibinin çok çalışması gerekeceğine, çalıştıklarının karşılığını zamanla alacağına delalet etmektedir.

Rüya yazarlarının kimilerine göre rüyada turşu görmek, bol rızk ve iştah manalarına gelir. Bu yorumculara göre rüya sahibinin geliri artar ve sofrası bereketlenir. Hanesine bolluk gelir ve sağlıkla, afiyetle bu alacağı en güzel nimetleri yemek nasip olur. Rüyada turşu görmek, rüya sahibinin uzun süreli bir iş hayatına atılacağına, sabretmesi sonucu hak ettiğini alacağına delalet eder. Aynı zamanda rüyada turşu görmek, aile bireyler ile arasının daima iyi olacağına, ufak sürtüşmeler yaşanıp sonradan bu durumun tekrardan tatlıya bağlanacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada Karışık Turşu Görmek

Rüya sahibinin rüyasında karışık turşu görmesi kişinin iş hayatında büyük bir karmaşanın yaşanacağına, başarısızlıkla sonuçlana bir işin bütün sorumluluğu rüya sahibine yükleneceğine bu nedenle işten ayrılmak isteyeceğine, bu yaşanan olaylardan sonra çökmüş bir halde bulunan kişi teselliyi ailesinde arayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada Turşu Bidonu Görmek

Rüya tabircilerine rüyada turşu bidonu görmek, rüya sahibinin hayatı boyunca çok fazla sorun yaşamayacağına, bolluk ve bereket içerisinde bir ömür süreceğine delalet eder. Kişinin bir yerden toplu para kazanacağına işaret eder. Rüyada turşu bidonu görmek aynı zamanda kişinin aile hayatında mutlu ve huzur dolu olacağına, akrabalarından uzak duracağına rivayet eder.

Rüyada Salatalık Turşusu Görmek

Rüyada salatalık turşusu görmek, rüya sahibinin sevdiği kişinin arkasında uzun yıllar koşacağına fakat daha sonra çok pişman olacağına, kendisine değer vermeyen insanlara fazlasıyla değer verdiği için çok üzüleceğine, akraba çevresinden kişiye miras düşeceğine, fakat diğer insanların bunda gözü olduğuna rüya sahibinin temkinli davranması gerekeceğine delalet etmektedir.

Rüyada Turşu Sattığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında turşu sattığını görmesi, kişinin sürekli yalan söyleyeceğine, çok konuşup insanları sıkacağına, toplum içinde yer edinmek için elinden geleni yapacağına fakat istediğini alamayacağına, turşu sattığını gören kişi eğer bekar ise kendisini seven birini istemeden de olsa kırıp üzeceğine, günaha gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada Turşu İstediğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında turşu istediğini görmesi, kişinin birkaç hedefinin olduğuna, bunları gerçekleştirmek için çalışacağına fakat uğraşının boşa olacağına çünkü hedeflerinin yararına olmayacağı anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin inadı kuvvetli olduğundan yapmak istediğinin peşini bırakmayacağına yorulmaktadır.

Rüyada Turşu Biberi Yediğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında turşu biberi yediğini görmesi kötü olayların yaşanacağına, her güm yeni problemler ile karşılaşacağına, kişinin eğer hayatında biri var ise aralarının bozulacağına deyim yerindeyse aralarında soğuk rüzgarlar eseceğine, ayrılmanın eşiğine geleceklerine yorumlanmaktadır.

Rüyada Canı Turşu Çektiğini Görmek

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüya sahibinin rüyasında canının turşu çektiğini görmesi yakın çevresindeki insanlar ile boş yere tartışmalar yaşayacağına bütün suçun rüya sahibinde olacağına, kendisine çeki düzen vermesi gerekeceğine yorulmaktadır.

Rüyada Biber Turşusu Yemek

Rüyada biber turşusu yemek, rüya sahibinin eline geçecek olan büyük miktardaki maddi kazancı çok iyi bir şekilde değerlendireceğine işaret etmektedir. Kişinin sağlık sorunlarının başlayacağına, bu sorunları kısa bir süre içerisinde aşacağına delalet eder.

Rüyada Başkasının Turşu Yediğini Görmek

Rüyada başkasının turşu yediğini gören rüya sahibinin, hayatının bolluk ve bereket içerisinde ilerlerken, yapacağı hatalar sonucunda maddi sıkıntılar çekmeye başlayacağına yorulur. Rüya sahibinin rüyasında başkasının turşu yediğini görmesi aniden gelecek bir sürprize de alamettir.

Rüyada Fasulye Turşusu Görmek

Rüyada fasulye turşusu görmek, aile içerisinde geçim sıkıntıları yüzünden çıkacak kavgalara işarettir. Rüya sahibinin ailesiyle arasının bozuk olacağına, kişinin özellikle de babasıyla çok fazla yakın olmadığına işaret etmektedir.

Rüyada Turşu Görmek

Rüya sahibinin rüyasında turşu görmesi hayal kırıklığı ve israf manalarına gelir. Kimi yorumcu ise rızkın artacağına ve sağlıkla afiyetle yemekler yeneceğine yorumlamıştır.

Rüyada Turşu Yediğini Görmek

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyasında turşu yediğini gören kimse sağlık manasına gelir. Haneye gelecek bereket ve hasta için sağlığa kavuşmak demektir.

Rüyada Turşu Kurduğunu Görmek

Rüya sahibinin rüyasında turşu yapması, gelecek toplu paraya işarettir. Kimi yorumcuya göre rüyada turşu kurduğunu görmek, evlenmek isteyen kimseler için müjde demektir.

Rüyada Turşu Aldığını Görmek

Turşu aldığını ve turşu dükkanına gittiğini gören kimse gereksiz işlerle uğraşıp boş yere hem parasını hem de zamanını harcar denir.

Rüyada Turşu Biber Görmek

Rüya sahibinin rüyasında turşu biberi görmesi kişinin işi hakkında sıkıntılar yaşayacağına, bu nedenle de işinden çıkacağına, geçim sıkıntısı yaşayacağına, başkalarına muhtaç olacağına delalet etmektedir.

Rüyada Turşu Suyu Görmek

Rüya sahibinin rüyasında turşu suyu görmesi, kişinin çeşitli hayal kırıklıklarına uğrayacağına, istenmedik ve olumsuz olaylar yaşanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada Turşu Döktüğünü Görmek

Rüyasında turşu döktüğünü gören kişinin yardıma muhtaç olan insanlara yardım edeceğine, sadaka vereceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada Domates Turşusu Görmek

Rüyasında domates turşusu gören kişinin ailesine ait büyün sırları başkalarına söyleyeceğine, zor durumda kalacağına, ailesi ile arasının açılacağına, iş hayatında da kendine yakışmayan şeyler yapıp itibar kaybedeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada Lahana Turşusu Görmek

Rüya sahibinin rüyasında lahana turşusu görmesi kişinin kısmetinin çoğalacağına, şansının yerinde olacağına, güler yüzlü olacağına, dualarının kabuk olacağına yorumlanmaktadır.