Rüyada Sıkıntı Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Sıkıntı Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Sıkıntı Görmek


Rüyada sıkıntı görmek, yapılan işlerde kazanç sağlamamaya, harcanılan malın ve mülkün ziyan olmasına, ortaklıkların bozulacağına yorulmaktadır. Rüya sahibinin ruhsal durumunun iş hayatına yansımasına, çalışanlarıyla ya da iş arkadaşlarıyla arasında problemlerin çıkacağına ve olumsuzluklardan ötürü kişinin yıpranmasına delalet etmektedir.

Rüyada Sıkıntı Yaşamak

Rüyada sıkıntı yaşamak, kişinin sahip olduklarının değerini bilmesi gerekeceğine delalet eder. Rüyada sıkıntı yaşamak uzun süreli iş hayatının ardından yaşanacak olan huzur ve mutluluğa rivayet etmektedir.

Rüyada Aileyi Sıkıntılı Görmek

Rüya tabircilerin göre rüyada aileyi sıkıntılı görmek, kişinin sahip olduğu malın ve mülkün değerinin kalmayacağına rivayet etmektedir. Aynı zamanda rüyada aileyi sıkıntılı görmek, yaşanacak olan dert ve huzursuzluk manasına gelir.

Rüyada Sıkıntıdan Şikâyet Etmek

Rüyada sıkıntıdan şikayet ettiğini gören kişinin işlerinin açılacağına, üstün başarılar elde ederek yüksek makamlara çıkacağına yorulur. Zorlu bir dönem geçiren rüya sahibinin yaptığı işleri halka duyuracağına ve bunun sonrasında üne kavuşmasına ve rahata ermesine yorulur.

Rüyada sıkıntı görmek, kişinin hayatında karşısına çıkan olumsuz olaylar ile baş başa kalacağı demektir. Rüya sahibinin zor bir süreç içerisine gireceğine, bu durumdan ancak ailesinin yardımı ile kurtulacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Depresyona Girmek

Rüyada depresyona girmek, üzüntülü, sıkıntılı, acı dolu günlerin geride kalacağına ve rüya sahibinin sorunlarının sona ereceğine yorulur. Kişinin hayırlı haberler alıp mutlu olacağına, ruhsal açıdan rahatsızlıklarından dolayı Allah’a yönelerek huzura ermeye delalet eder. Rüya sözlüğü yazarlarına göre, rüya sahibinin sıkıtılardan kurtularak rahata, ruhsal ağırlıktan kurtulup hafiflemeye işarettir.

Rüyada Bunalıma Girmek


Rüyada bunalıma girmek, rüya sahibinin yaşadığı kötü durumlardan kurtulacağına, bundan dolayı Allah’a yönelerek dua edeceğine, aynı zamanda parasal sorunlardan kaynaklanan eksikliklerden dolayı kişinin eğitim hayatında yaşanılacak zorluklara da alamet eder.

Rüyada Buhran Geçirmek

Rüyada buhran geçirmek, rüya sahibinin gelecekle ilgili planlarından meydana gelecek sorunların çözülmesine, sıkıntıların son bulmasına işaret eder. Rüyada buhran geçirmek, rüya sahibinin kötü günlerin etkisinden kurtulup üzüntülü günleri geride bırakacağına, güzel günlerin kendisini beklediğine delalettir.