Rüyada Siyah Gelinlik Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Siyah Gelinlik Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Siyah Gelinlik Görmenin Anlamı ve Yorumu


Rüyada siyah gelinlik görmek, evlilik hayatında mutlu olacağına, hayırlı kısmete sahip olmaya ve kısa zaman içerisinde evlenip huzurlu bir aile kuracağına yorulmaktadır. Rüya sahibinin sıkıntıların ve sorunlarının çözüme kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada Siyah Gelinlik Giyen Bir Kadın Görmek

Rüya tabircileri tarafından hayırlı ve güzelliklere yorulan bir rüya olarak yorumlanmaktadır. Kişinin üzüntülerinin ve sorunlarının biteceğine, rahata ereceğine işarettir. Bu rüyayı gören kişinin, huzurlu, sakin bir hayat süreceğine alamet eder.

Rüyada siyah gelinlik görmek, kişinin öz güvenin tam olacağı demektir. Rüya sahibinin iş hayatında veya eğitim hayatında saygı değer biri haline geleceğine, maddi gelirinin çoğalacağına, huzur dolu bir ömür geçireceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Siyah Gelinlik Almak

Rüya sahibinin eline geçecek mala, mülke yorulur. Rüya sahibinin artan kazancı sayesinde huzura ereceğine, mutlu olacağına yorulur.

Rüyada Siyah Bir Gelinlik Giydiğini Görmek


Rüyada siyah gelinlik giydiğini gören kişi bekar ise kısa sürede kısmetine kavuşacağına ve dünya evine gireceğine yorulur. Bu rüya, kişinin gönül işlerine yorulur. Evli kadının bu rüyayı görmesi ise eşiyle arasının düzeleceğine, huzura kavuşacağına ve mutlu olacağına yorulur.

Rüyada Kırmızı Gelinlik Görmek

Rüyada görülen gelinlik genellikle rengine göre anlam bulur. Mesela rüyada görülen kırmızı gelinlik kişinin aşka düşeceğine, karşısına seveceği birinin çıkacağına; sarı gelinlik rüya sahibinin kısa süreli bir hastalık geçireceğine; bembeyaz gelinlik, bekar genç kızlar için evlilik, sıkıntılardan kurtulup feraha ermeye işaret eder.