Rüyada Sarı Köpek Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Sarı Köpek Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Sarı Köpek Görmenin Anlamı ve Yorumu


Rüyada sarı köpek görmek, hastalıklı bir düşman anlamına gelir. Rüyada sarı bir köpeğin kendisini kovaladığını gören rüya sahibinin, hastalıklı ancak tehlikeli bir düşmanı olduğuna yorulur.

Bazı rüya tabircilerine göre rüyada görülen sarı köpek tabiri, kadınlar tarafından gelen fitneye, zarara, kötülüğe delalet eder. Rüyada sarı bir köpeği öldürdüğünü gören kişi, bu kötü özelliklere sahip olan bir kadın ya da erkek düşmanını yenilgiye uğratarak, ondan gelecek kötülükleri engeller.

Rüyada Sarı Köpek Boğazlamak

Rüyada köpek boğazlamak çevresinde bulunan kötü emelli insanlara karşı kazanılan zaferi, rüya sahibinin kendisine sıkıntı veren insanlardan kendini kurtaracağına, kötü düşünceli insanları çevresinden uzaklaştırarak büyük zafere imza atacağına yorulur. Rüyada görülen köpek kişinin nefsidir. Bazı rüya alimleri rüyada boğazı sıkılan köpeğin kişinin nefsi olduğunu söyleyerek, bu rüyada asıl kişi kendi arzularına karşı çıkmak istediğini, bunları bastırmak için elinden geleni yaptığına yorar.

Rüyada sarı bir köpek tarafından ısırılmak, kötü ama dış görünümü ile güzel bir kadına aşık olunacağına, özeneceğine ve o kadının yolundan gideceğine, sonradan kadının iç yüzünü anlayan rüya sahibinin zarar gördükten sonra ondan uzaklaşacağına yorulur. Rüyada görülen sarı renkli köpek, sarışın bir düşmana, merhametsiz birine yorulur. Bu rüyayı gören kişi çevresindeki kişilere dikkat etmelidir.

Rüyada Sarı Köpek Yavrusu Görmek

Rüyada görülen sarı köpek yavrusunun rüya tabiri, zayıf ve küçük bir düşmandır. Rüyada görülen sarı köpek yavrusu asılsız çıkan dedikodulara, sözlere, hoş olmayan durumlara yorulur. Rüyada küçük bir köpek görmek, önemsiz ama canınızı sıkacak olayların olacağına yorulur.
Daha yeni Daha eski