Rüyada Sakal Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Sakal Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Sakal Görmenin Anlamı ve Yorumu


Rüyada sakal görmek, yokluğa düşmeye, pişmanlığa, kedere, üzüntüye yorulmaktadır. Rüya sahibinin maddi sıkıntılara yol açarken, bazılarına göre de feraha, huzura, rahat bir hayata kavuşacağına, işinde bol kazanç elde edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada Sakal Tıraşı Olduğunu Görmek

Rüyada sakal tıraşı olduğunu gören kişi malını kaybederek darlığa düşeceğine işaret eder. Eğer rüya sahibi arkadaşı ya da bir kişi tarafından tıraş edildiğini görürse o zaman yakın çevresindeki düşmanının olduğunu gösterir.

Rüyada Çocuğun Sakalının Çıktığını Görmek

Rüyada küçük bir çocuğun sakalının çıktığını görmeniz uzun bir hayat süreceğine işaret eder.

Rüyada sakal görmek, kişinin berekete, yüksek bir makama erişeceğine, saygınlık kazanacağı demektir. Rüya sahibinin sevileceğine, huzura ve rahat bir yaşam süreceğine, ailesine daha fazla zaman ayıracağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Sakalının Çok Uzadığını Görmek

Rüyada sakalının çok uzadığını görmek hayırlıdır. Sıkıntılardan kurtulmaya yorulmaktadır.

Rüyada Sakalın Güzel Uzadığını Görmek

Kişi şeref ve şöhret sahibi olacak demektir. Mal ve mülk de arkasından gelecektir.

Rüyada Sakalının Simsiyah Olduğunu Görmek

Kişinin rüyası hayırlara yorulmaktadır. Rüya sahibinin zengin olacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Kendini Sakallı Görmek

Rüya sahibinin rüyasında kendisini sakallı görmesi iyiye yorulur. Hatta rüyayı gören kadınsa çocuk sahibi olacağına delalet eder.

Rüyada Sakalın Beyazladığını Görmek

Sakalın beyazlaması hayırlara yorulur. Rüyayı gören kişinin herkes tarafından saygınlık göreceğine, işinde yükseleceğine işaret eder. Aynı zamanda beyaz sakal görülmesi iyiliğe, feraha, iyi insana yorulur.

Rüyada Kadının Sakalının Çıktığını Görmek

Rüyada sakallı bir kadın görmek, kadının sakalının çıkması pek iyi yorumlanmaz. Rüyada kadının sakalının çıkması o kadının ahlaki olarak eksikliği şeklinde yorumlanır. Ayrıca rüya sahibinin yanlış yola saparak hatalar yapacağı şeklinde tabir edilir.
Daha yeni Daha eski