Rüyada Yeşil Renk Görmek

Rüyada Yeşil Renk Görmek

Rüyada yeşil renk ve onun tonları, hangi nesnede yahut durumda görülürse görülsün hayra delalet eder.

Rüyada yeşil renk görmek; kısmet, başarı, mutluluk olarak yorumlanır. Huzur, bereket ve yakın zamanlarda ya da beklenen bir haber varsa gelecek olan hayırlı haberlere delalettir.

Rüyada Yeşil Elbise Giymek

Rüyada yeşil elbise giymek, murada ermek ve istek ve arzuların gerçekleşeceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Yeşil Mercimek Görmek

Rüyada yeşil mercimek görmek, berekete delalettir. Yeni bir iş ve bu iş sayesinde gelecek olan kazanca işaret eder.

Rüyada Yeşil Ceviz Görmek

Rüyada yeşil ceviz görmek, helal rızık peşinde olmanın ve elde edilen kazancın helal olduğu anlamına gelir. Rivayetlere göre, rüyada yeşil ceviz görmek hayır ve olumlu sonuçlara işarettir.

Rüyada Yeşil Bahçe Görmek

Rüyada yeşil ve güzel bir bahçe görmek; ev ortamında eşler arasında geçimsizlik varsa, yakın zamanda bunun sonlanacağının, en kısa zamanda eve huzur geleceğinin habercisidir.

Rüyada Yeşil Kurbağa Görmek

Rüyada yeşil kurbağa görmek, genellikle işaret türü rüya olarak yorumlanır. Bir hastalık haberi almaya ya da işin kaybedileceğine delalet eder. Eğer ki rüyada görülen yeşil kurbağa ölü ise hayırlı bir sonuca yorumlanır. Yapılan işlerin planlı olması sonucu hayırlı ve arzu edilen neticelere kavuşulacağına inanılır.

Rüyada Yeşil Yılan Görmek

Rüyada yeşil yılan görmek, olumsuz bir duruma işaret eder. Kişi, kısa zaman önce şaibeli, şüpheli ya da kendinden emin olmadığı bir davranış sergilemişse, rüyada görülen yeşil yılan, kişi için yaptığının yanlış olduğunun uyarıcısı olduğuna inanılır.

Rüyada Yeşil Su Görmek


Rüyada yeşil su görmek; içinde bulunulan dar zamanlardan yakında çıkılacağına, kısa bir zaman sonra huzura kavuşulacağına işarettir. Kişinin hayırlı neticeler için sabırlı olması öğüt edilir.

Rüyada Yeşil Ayakkabı Görmek

Rüyada yeşil ayakkabı görmek, rüya sahibinin içinde bulunduğu fakat yaptığının doğru olup olmadığından emin olamadığı durumlar için hayırlı bir işarettir. Kişinin şüpheleri bırakması yoluna devam etmesi beklenir. Ayrıca kimi rivayetlere göre, kişi bir işe başvurmuşsa ya da yeni bir işe başlama planları varsa, o işin kişi adına hayırlı olacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Yeşil Yaprak Görmek


Rüyada yeşil yaprak görmek; kişinin eğitim, öğretim hayatında başarılı olacağına, iş başvurusu, polislik, askerlik gibi mülakatlarda başarılı sonuçlar alacağı tabir edilir. Rüya sahibinin hayırlı bir netice ile karşılaşacağına delalet eder.

Rüyada Yeşil Domates Görmek

Rüyada yeşil domates görmek, yakın zamanda gelecek bolluk ve bereketin habercisidir. Kişi eğer maddi olarak sıkıntılı bir durumun içindeyse, sabırlı olması öğüt edilir.

Rüyada Yeşil Göz Görmek

Rüyada yeşil göz görmek, rüya sahibinin üzerinde nazar olduğuna tabir edilir. Son zamanlarda kişinin işi rast gitmiyorsa, çevresindeki insanlara karşı daha duyarlı ve dikkatli davranması gerektiğine işarettir. Ayrıca nazardan kurtulmak için ibadetlere yönelip, dua etmesi öğüt edilir. Bu sayede manevi huzura kavuşulacağına işarettir.

Rüyada Yeşil Araba Görmek

Rüyada yeşil araba görmek, kimi tabircilere göre hayırlı değildir. Kişi yakın bir zamanda yolculuğa çıkacak ise kaza ihtimaline karşı dikkatli olması, yolculuk önlemlerini almasına delalet eder. Bir başka tabircilere göre ise, kişinin hayırlı bir meselenin peşinde olduğuna işaret edilir.

Rüyada Yeşil Soğan Görmek

Rüyada yeşil soğan görmek, berekete işarettir. Kazanılacak helal paraya ve rızkın artması olarak tabir edilir. Ancak rüyada yeşil soğan yediğini görmek ise, kazancın azalacağına ve talihsizliklerle karşılaşılacağına işaret eder.

Rüyada Yeşil Fasulye Görmek

Rüyada yeşil fasulye görmek; rüya sahibinin başladığı işte güzel neticeler alacağına, bolluk ve bereketin geleceğine işaret eder.

Rüyada Yeşil Giydiğini Görmek

Rüyada yeşil giydiğini görmek, rüya sahibinin günah ve hatalı işler yaptığına işarettir. Son zamanlarda yaptığı ve aldığı kararları gözden geçirmesine delalet eder. Kişi bu muhasebe sonucunda kul hakkı gibi büyük günahlar işlemişse, kalbini kırdığı kişiden özür dileyip, ibadete yönelmeli ve sık sık tövbe etmelidir.