Rüyada Testere Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Testere Görmek Ne Anlama Gelir?
Rüyada Testere Görmenin Anlamı ve Yorumu


Rüyada testere görmek, başarı ve zafer manalarına yorulur. Rüya yorumcularının geneline göre rüyasında testere gören kimse için elini attığı işlerde başarıya ulaşacak, işlerinde yükselecek, ortak bulacak, yeni dostlar kazanacak ve düşmanlarına karşı zafer elde edecek yorumu yaptığına delalet etmektedir.

Rüya sözlüğü yazarlarının bazılarına göre rüyada testere görmek, düzenbaz ve arabozan kimse manasına gelir. Bu yorumcular rüyada görülen testere hakkında arkadan iş çevirmeyi ve insanları birbirine düşürmeyi seven, çeşitli sahtekarlıklarla insanları kandıran ve dedikodu yapıp laf taşıyan kimse demişlerdir. Rüya sahibi için etrafına dikkat etmesi gerektiğini ve böyle kimselerden uzak durması gerektiğini söylemişlerdir.

Rüya tabirleri kitaplarında testere görmenin manası hakkında şu ifadelere yer verilmiştir:

Rüyada Testere Görmek

Kimi yorumculara göre rakiplere üstün gelmek, düşmanlara karşı zafer kazanmaya yorulur.

Rüyada testere görmek, kişinin elini attığı her işte başarılı olacağı demektir. Fakat kimi yorumculara göre düzenbaz, sahtekar ve laf taşıyan kimse anlamına gelmektedir.

Rüyada Testereyle Odun Kesmek

Testere ile odun kestiğini gören kimse iş hayatında başarıyı yakalar. Beklediği kıdem, büyüme ya da primi alır. Bazı yorumcular bu rüya için yeni işe girileceği yorumunu yapmışlardır.

Rüyada Testere Bilemek

Rüyada körelmiş testereyi bilediğini görmek, yaptığınız hazırlıkların yetersiz olduğunu ve girişeceğiniz iş için erken olduğunu gösterir. Biraz daha çalışmalı ve bazı konuları tekrar gözden geçirmelisiniz denir.

Rüyada Testere İle Saldırmak

Birinin testere ile kovaladığını görmek yahut bir kimseye testere ile saldırmak daha çok psikolojiktir. Kişi eğer testere ile çalışan biri değilse bu filmlerin ve okuduğu şeylerin etkisinde kaldığını gösterir.

Rüyada Testere İle Kovalanmak

Rüya sahibinin dünya hayatında istediği her şeyi kolayca elde edeceğine işaret etmektedir. Fakat kişinin imanı için hiç bir şey yapmadığına delalet eder.

Rüyada Testere İle Kesilmek

Rüyada testere ile kesildiğini görmek, rüya sahibinin çok kötü bir dönem geçireceği demektir. Bu dönemde beyninden vurulmuşa döneceği olaylar yaşayacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Testereyle İnsan Kestiğini Görmek

Rüya sahibinin, iş hayatında büyük bir sorunla karşılaşacağına delalet eder. Kişinin bu sorunu çözmek için bir büyüğünden yardım alacağına rivayet etmektedir.

Rüyada Testere İle Elini Kesmek

Rüyada testere ile elini kestiğini görmek, rüya sahibinin işinde çok çabuk yükseleceğine alamet eder. Fakat kişinin yapacağı büyük hatalar yüzünden çok çabuk ta dibe düşeceğine işaret etmektedir.