Rüyada Tebeşir Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Tebeşir Görmek Ne Anlama Gelir?
Rüyada Tebeşir Görmek


Rüyada tebeşir görmek, ihmal etmeye yorulur. Rüya yorumcuları rüyasında tebeşir gören kimse için sağlığını ihmal ettiğini söyler. Beslenmesine ve kendini korumaya daha çok dikkat etmesi gerekir. Aksi halde hastalık ile uğraşacak ve maddi kayıp yaşayacağına delalet eder.

Kimi rüya tabircilerine göre rüyada tebeşir görmenin manası boşa gitmek demektir. Bu yorumcular rüya sahibi için uğraştığı işlerin boş işler olduğunu ya da uğraşlarının sonucunda hiçbir şey elde edemeyeceğini söyler. Rüyada görülen tebeşir emeklerin boşa gitmesi ve vakit kaybetmektir. Yorumculara göre rüya gören kimse yaptığı ve uğraştığı işleri sorgulamalı ve önlemini almalıdır.

Rüya tabiri kitaplarında rüyada tebeşir görmenin anlamı olarak bir de başarı kelimesi kullanılmaktadır. Rüyayı gören kimse için başarılı olunacak işlerden bahseder. Kitabı yazan yorumculara göre rüyada tebeşir ile yazı yazmak, iş hayatında başarı kazanacağınıza işarettir. Tebeşir kullanarak yazılan yazı rakiplerinize karşı üstünlük sağlayacağınıza ve girdiğiniz işlerden alnınızın akıyla çıkacağınız manasına gelir.

Bazı tabirciler ise rüyada tebeşir görmek üzüntüdür der. Bu yorumcular elinde tebeşir tutan kişinin keder sahibi olacağını söyler. Tebeşir elde iz bırakır bu yüzden rüyada tebeşir tozu görmek, kötü olaylar yaşanacağına ve üzüleceğinize işarettir.
 
Rüyada Beyaz Tebeşir Görmek

Rüyada beyaz tebeşir görmek, yapılacak çalışmalarda ve ortaya konacak işlerde deneyimli ve bilgili birinden destek ve yardım alınacağı demektir. Kişinin bu sayede çok büyük başarılara imza atacağına yorulur.

Rüyada Renkli Tebeşir Görmek

Rüyada renkli tebeşir görmek, rüyayı gören kişinin, başarılı çalışmalarından ötürü, bir kurum ve kuruluştan ya da yapılan işler ile ilgilenen bir kişiden iş teklifi almasına işaret eder.

Rüyada tebeşir görmek, rüyayı gören kişinin, sağlık durumunda bir bozulma olmasına rağmen üstünde durmadığı demektir. Kişinin bu yüzden ilerleyen dönemlerde çok büyük sorunlarla karşılaşacağı anlamına gelir.

Rüyada Tebeşir Tozu Yemek

Rüyada tebeşir tozu yemek, rüya sahibinin, uzun yıllar boyunca üzerinde kafa yorduğu ve çalıştığı konuda uzmanlaşacağına rivayettir. Kişinin çok büyük işler başararak ilgili olduğu alanda önemli bir isim olacağına alamet eder.

Rüyada Tebeşir Tozu Görmek

Rüyada tebeşir tozu görmek, çok zor ve içinden çıkılmaz gibi görünen bir sorunun içinden çıkacağı anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin yeteneği ve becerileri sayesinde çok kolay ve çok hızlı bir şekilde sıkıntılarını halledeceğine delalet eder.

Rüyada Tebeşirle Yazı Yazmak

Rüyada tebeşirle yazı yazmak, rüya sahibinin, bir akrabasına ilgili olduğu alanı ya da işini öğreteceği demektir. Bu kişinin çok büyük işler ve çalışmalar yapacağına yorulur.
Daha yeni Daha eski