Rüyada Tarçın Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Tarçın Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Tarçın Görmek


Rüyada tarçın görmek, rüya sahibinin yakın zamanda kötü bir haber alacağına ve bu haberle adeta yıkılacağına işaret eder. Rüya sahibinin rüyasında tarçın görmesi, kişinin çıkmaza gireceğine, yarım kalan işlerine tamamlayamayacağına ve işlerinin kötü bir hal alacağına delalet eder.

Rüyada Tarçın İçtiğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında tarçın içtiğini görmesi, kişinin uzun zamandan beri göz ardı edilen hastalıkların daha kötü bir hal alacağına alamet eder. Kişinin rüyasında tarçın içtiğini görmesi, rüya sahibinin maddi anlamda düzeleceğine tabir edilir.

Rüyada Tarçın Yediğini Görmek

Kişinin rüyasında tarçın yediğini görmesi, rüya sahibinin olumsuz yönde değiştirecek kimselerle tanışacağına rivayet eder. Rüya sahibinin rüyasında tarçın yediğini görmesi, kişinin akrabalarıyla sorunlar yaşayacağı anlamına gelir.

Rüyada Tarçınlı Sütlaç Görmek

Rüya sahibinin rüyasında tarçınlı sütlaç görmesi, kişinin iş hayatında daima başarılı olacağına işaret eder. Kişinin rüyasında tarçınlı sütlaç görmesi, rüya sahibinin yakın zamanda çevresindeki insanlar tarafından sürpriz göreceğine delalet eder.

Rüyada Tarçın Kabuğu Görmek

Rüyada tarçın kabuğu görmek, rüya sahibinin emeklerinin boşa gideceğine ve hiç beklemediği bir durumla karşı karşıya kalacağına alamet eder. Rüya sahibinin rüyasında tarçın kabuğu görmesi, kişinin yeni işler konusunda büyük adımlar atacağına tabir edilir.

Rüyada Tarçın Çubuğu Görmek

Rüya sahibinin rüyasında tarçın çubuğu görmesi, kişinin yakın zamanda yaptığı çalışmaların meyvelerini yiyeceğine rivayet eder. Kişinin rüyasında tarçın çubuğu görmesi, rüya sahibinin bütün dert ve sıkıntılarından kurtulacağı anlamına gelir.

Rüyada Tarçınlı Elma Görmek

Kişinin rüyasında tarçınlı elma görmesi, rüya sahibinin attığı büyük adımların hayatını tamamen değiştireceğine alamet eder. Rüya sahibinin rüyasında tarçınlı elma görmesi, kişinin geçmişte yaptığı hataların karşısına çıkacağına delalet eder.

Rüyada tarçın görmek, rüya sahibinin hayatının şimdikinden daha kötü olacağı demektir. Rüya sahibinin rüyasında tarçın görmesi, kişinin yakınında bulunan bir kimse tarafından büyük bir ihanete uğrayacağı anlamına da gelmektedir.

Rüyada Tarçın Topladığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında tarçın topladığını görmesi, kişinin iş hayatında hiçbir şekilde hile yapmadan güzel işler tamamlayacağına işaret eder. Kişinin rüyasında tarçın topladığını görmesi, rüya sahibinin kazancının günden güne artacağına tabir edilir.

Rüyada Tarçın Satın Aldığını Görmek


Rüyada tarçın satın aldığını görmek, rüya sahibinin ettiği duaların kabul olacağına ve çok büyük başarılar elde edeceğine yorumlanır. Rüya sahibinin rüyasında tarçın satın aldığını görmesi, kişinin maddi hayatının eskisinden daha iyi olacağına delalet eder.

Rüyada Tarçın Aradığını Görmek

Kişinin rüyasında tarçın aradığını görmesi, rüya sahibinin gerek kısa zamanda gerekse uzun zamanda çok iyi işler yapacağına alamet eder. Rüya sahibinin rüyasında tarçın aradığını görmesi, kişinin sorunlarının kısa süre içerisinde çözüme kavuşacağı anlamına gelir.
Daha yeni Daha eski