Rüyada Taksi Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Taksi Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Taksi Görmek


Kişinin çok büyük bir sırrı olduğuna işaret etmektedir. Hayatında sorumlulukların altına gireceğine yorumlanır. Uzun ve hayırlı bir yolculuk olarak değerlendirilir. Hikmet sahibi biriyle tanışmaya işaret eder. Uzun bir aradan sonra tekrardan rahata kavuşabileceğine delalet edilir. Aile saadeti ve huzur demektir.

Rüyada Ticari Taksi Görmek

Rüyada ticari taksi görmek, rüyayı gören rüya sahibinin maddi ve manevi olarak rahatlayacağına delalet eder. İş hayatındaki sorunların biteceğine işaret etmektedir. Rüyada ticari taksi görmek, kişinin yapacağı bir girişim veya alacağı radikal bir karar olacak lakin bu adımların dikkate değer bir kar getirmeyeceği demektir. Yani yapacağı yatırımların dönüşünü alamayacağı kişinin yaptığı işin beklediği kadar karlı olmayacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Kırmızı Taksi Görmek

Rüyada kırmızı taksi gören rüya sahibinin, hayatında büyük sıkıntılar yaşayacağına, düşüncesiz bir şekilde adımlar atacağına, kötü günler geçireceğine delalet etmektedir. Kazancıyla büyük işler yapmak isteyeceğine rivayet eder. Elinden geldiği kadarıyla yarıma muhtaç olanlara destek olacağına yorumlanır.

Rüyada Taksiye Binmek


Rüyasında taksiye binen kimse pek hoş olmayan bir kazanç elde eder. Yabancı kimseden gelecek bu kazanç olmasa da olur denecek cinsten olacaktır. Arkadaş ortamını değiştireceğine, yeni ortamlara gireceğine yorumlanmaktadır. Özellikle bu dönemde pek çok kişi tarafından sevileceği anlamına gelir.

Rüyada Taksici Olmak

Taksi aldığını ve şoförlük yaptığınızı görmek çalışıp kazanmaya ve zenginliğe işaret eder. Azimle ve yılmadan çalışan kimse şerefiyle kazanır ve huzurlu olur. Uzun soluklu iş hayatı anlamına gelir. Seveceği bir işte uzun yıllar çalışacağı manasına gelir. Emeklilik hayatı boyunca rahatlayacağına yorulur.

Rüyada Taksi Çağırmak

Arkadaş ve akrabalarınızdan alacağınız yardımlar ile zor gibi görünen birtakım işlerinizi halledeceğiniz yorumu yapılır. Kimi yorumcu ise acil kararlar vermeniz gerekeceği tabirinde bulunmuştur. Hayatında önemli kararlar atacağına, ailesinin de kararlarının arkasında olacağı anlamına yorulur.

Rüyada Taksi Kullandığını Görmek

Rüyasında taksi kullandığını gören rüya sahibinin yakın zaman büyük bir işe gireceği demektir. Bu işten çok karlı çıkacağına delalet eder. Sorumluluk altına girmek, stres yaşamak olarak tabir edilmektedir. Özellikle iş hayatında herkesin şaşıracağı bir hamle yapacağı manasına da gelmektedir.

Rüyada Taksiye Para Verdiğini Görmek

Rüyasında taksiye para verdiğini gören rüya sahibinin, maddi sıkıntılarının baş göstereceğine delalet eder. Kişinin zorlu günler geçireceğine işaret etmektedir.

Rüyada Taksiden İnmek

Rüyasında taksiden indiğini gören rüya sahibinin, kısmetinin açılacağı demektir. Kişinin tutkulu ve uzun süren bir aşk yaşayacağına rivayet eder.