Rüyada Tabut Görmek

Rüyada Tabut Görmek

Rüyada Tabut Görmek


Galibiyet ve kazanç elde etme manalarına gelir. Rüyasında tabut gören kişi rakiplerine her zaman üstünlük sağlar, güçlükler karşısında pes etmez, zorlukların üstesinden gelir ve sonunda kazanana yorulmaktadır. Rüya yorumcularına göre rüyada tabut görmek aynı zamanda para kazanmak manasına da gelmektedir. Rüya sahibi için emeklerinin karşılığını misliyle alacağına delalet eder.

Rüyada Tabutun Üstüne Uzanmak

Rüya sahibinin rüyasında tabutun üstünde uzandığını görmesi eş, dost ya da akrabalardan birinden alınmış olan destek ile kurulan bir işte karşılaşılacak kötü bir durum yüzünden maddi kaynakların eriyeceği, bir türlü düzenli bir iş tutturulamayacağı, yapılan hataların daha da artacağı, şansın kaçırılacağı ve sağlık sorunları ile ilgili olarak yaşanacak tatsız bir durumdan ötürü üzüntü duyulacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada Tabutun İçine Yattığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında tabutun içinde yattığını görmesi işinde pek başarılı kişilerin bulunmadığı ve çok sorunlu bir dönemin kapısını açacak bir projeye girilmesi sebebi ile çok pişman olunacağına, uzun bir zaman boyunca üzüntü duyulacağına, maddi açıdan birçok rakibin gerisine düşüleceğine, yeni bir sorunla uğraşmak zorunda kalınacağına ve aksiliklerle uğraşacağına alamettir.

Rüyada Tabutun Yere Düşmesi

Rüya sahibinin rüyasında tabutun yere düşmesi bilinmedik bir anda zor bir durumla karşılaşmaya ve günden güne de artacak boşluğa düşmeye, verilen sözlerin tutulmayacağına yorumlanır. Rüyada tabutun yere düşmesi uzak bir akrabanın sağlık durumu ile ilgili kötü haberler almaya yorumlanır. Rüya tabircilerine göre zararsız bir işe girmeye ancak bu işte büyük zorluklarla karşılaşacağına ve işlerde daha da sıkıntı yaşamaya yorulmaktadır.

Rüyada Tabutun Yandığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında tabutun yandığını görmesi can sıkıcı bir durumun yaşanması yüzünden yapılan bir işe ara verileceğine, iş dünyasındaki prestijin azalacağına, maddi sıkıntıyla geçecek bir dönem geçirileceğine, hayırsız bir kişi yüzünden akrabalardan biri ile ters düşüleceğine ve verilen sözlerin tutulmaması yüzünden eldeki işten olunacağına delalet eder.

Rüyada Tabutun Üstüne Oturmak

Rüya sahibinin rüyasında tabutun üstüne oturduğunu görmesi kısa süre içinde yapacağı bir işten ötürü hem maddi hem manevi olarak büyük sorunlarla uğraşmak zorunda kalacağına, kötü bir duruma hazırlıksız yakalanılacağına, elde buluna paranın olmadık bir işte harcanacağına, yeni bir ortaklıktan ötürü kısa süreli de olsa bir bocalama dönemi geçirileceğine ve zarar edileceğine yorumlanır.

Rüyada Tabutun İçinde Canlı İnsan Görmek

Rüya sahibinin rüyasında tabutun içinde canlı insan görmesi, kişinin iş hayatında bazı sıkıntılar ile karşı karşıya kalacağına delalet eder. Rüyada tabutun içinde canlı insan görmek, kişinin çok çalışacağına, maddi durumunu düzelteceğine, ailesi ile yeniden uzun bir tatile çıkacağına rivayet etmektedir.

Rüyada Tabutta Cenaze Görmek

Rüya sahibinin rüyasında tabuta cenaze görmesi, kişinin uzun süreli bir iş hayatı manasına gelmektedir. Rüyada tabutta cenaze görmek, yakın zamanda kişinin bir haber alacağına, alacağı bu haber sonucu yolculuğa çıkması gerekeceğine rivayet eder.

Rüyada Açık Tabut Görmek

Rüya sahibinin rüyasında tabutun kapağının açık olduğunu görmesi, dikkatsizlik manasına gelir. Kişinin dikkatsizliği sebebiyle başına iş açabileceğine, daha dikkatli olması gerektiğine delalet eder.

Rüyada Bebek Tabutu Görmek

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada bebek tabutu görmek, kişinin ailesi ile arasında tartışmalar yaşanacağına, bu tartışmalara son verilmezse daha da büyüyüp ciddi sonuçları doğuracağına delalet eder. Aynı zamanda rüyada bebek tabutu görmek, kişinin kötü alışkanlıklarını bir kenara bırakması gerekeceğine, sağlıklı beslenmesi gerekeceğine de yorumlanır.

Rüyada Tabutun Taşındığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında tabutun taşındığını görmesi, kişinin iş hayatında veya eğitim hayatında başarı elde edeceğine, yakın dostları ile arasının daima iyi olacağına delalet eder. Rüyada tabutun taşındığını görmek, rüya sahibinin hanesinin bolluk ve bereket içerisinde olacağı manasına da gelmektedir.

Rüyada Tabutun İçinde Kefenli Birini Görmek

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyasında tabutun içinde kefenli birini görmesi kişinin yakın tarihte kötü bir haber alacağına, bu haberin sadece kendisini değil tüm aile bireylerini derinden üzeceğine delalet eder. Rüyada tabutun içinde kefenli birini görmek aynı zamanda düşman anlamına da gelir.

Rüyada Tabutun İçinde Birini Tanıdık Birini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında tabutun içinde birini görmesi, kişinin ondan haber geleceğine işarettir. Kişinin rüyasında tabutun içinde birini tanıdık birini görmesi, rüya sahibinin sağlık sorunları yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Tabutun İçinde Tanımadık Birini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında tabutun içinde tanımadık birini görmesi, kişinin yakın zamanda karşınıza çıkacak ve dost olacağınız kimse demektir. Kişinin rüyasında tabutun içinde tanımadık birini görmesi, rüya sahibinin maddi anlamda sıkıntı yaşamayacağına yorumlanır.

Rüyada Tabut Almak

Rüya sahibinin rüyasında kendine tabut aldığını görmesi kimse işinde ya da toplumda yükselir. Kişinin rüyasında tabut aldığını görmesi, rüya sahibinin makam ve mevki sahibi olacağına işaret eder.

Rüyada Tabut İçinde Olmak

Rüya sahibinin rüyasında kendisini tabutun içinde olduğunu görmesi, kişinin kendini tabutta gören kimse için zafer kazanacağı, rakiplerini alt edeceği ve muradına ereceği yorumları yapılır.

Rüyada Boş Tabut Görmek

Rüya sahibinin rüyasında boş tabut görmesi iyi değildir. Rüyasından içi boş bir tabut gören kişinin çevresinden yakın bir akrabasının, arkadaşının ya da komşusunun öleceği anlamına gelir. Rüyada dolu tabut görmek de yine ölümün habercisidir. Dolu tabut hane içinden birinin öleceğine delalet eder.

Rüyada Eski Tabut Görmek

Rüya sahibinin rüyasında eski tabut görmesi kadına işaret eder. Terbiye yoksunu, kendini taşıyamayan, oturmasını kalkmasını bilmeyen, kocasına ihanet eden ve arkasından iş çeviren biri olarak yorumlanır.

Rüyada Yeni Tabut Görmek

Rüya sahibinin rüyasında yeni tabut görmesi güzel ve iyi şeylere işaret eder. Rüyasında yeni tabut gören kişi başarılarından ve yaptıklarından dolayı övgü almaya ve takdir toplamaya nail olur. Çevresinde de sayılan biri olur.

Rüyada Tabut Taşıyan Erkekler Görmek

Rüya sahibinin rüyasında tabut taşıyan erkekleri görmesi kötü bir zamanda birbirine destek olan, güç ve sırt veren insanlara ve bu insanları bir araya getirecek bir gelişmenin yaşanmasına yorumlanmaktadır.

Rüyada Tabut Taşıyan Kadınlar Görmek

Rüya sahibinin rüyasında tabut taşıyan kadınları görmesi kadın dayanışması sayesinde elde edilecek başarılara, zaferlere ve kadınlar adına birtakım kazanımlara yorulur. Kadınların varlıklarını ve güçlerini ispat etmek ve göstermek için elde edecekleri önemli bir duruma yorumlanmaktadır.

Rüyada Tabut Taşıyan Çocuklar Görmek

Rüya sahibinin rüyasında tabut taşıyan çocukları görmesi kapasiteyi aşan bir sorumluluğun altına giren bu nedenle de zorlanan kimseler arasında olmaktır. Rüyada tabut taşıyan kadınlar görmek kişinin elde edeceği başarıda ailesinin emeği olacağına delalet eder.

Rüyada Boş Tabut Taşımak

Rüya sahibinin rüyasında boş tabut taşıdığını görmesi merak edilen bir şeyi denemek ve fikir edinmek istemek demektir. Rüyada çok ağır bir tabutu taşımak, insanlar arasında üzerinde çok konuşulacak bir durumun içinde yer alacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada Sevilen Birinin Tabutunu Taşıdığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında sevdiği birinin tabutunu taşıdığını görmesi, rüyayı gören kişi için atlatılması ve katlanılması çok zor, manevi olarak da taşıması çok ağır olacak uğursuz bir olay yaşaması anlamına gelmektedir.

Rüyada Sevilmeyen Bir Kişinin Tabutunu Taşıdığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında sevilmeyen bir kişinin tabutunu taşıdığını görmesi yapmış olmak için yapılan bir işe ya da mecbur olduğu için yerine getirilmesi gereken bir göreve yorulur.

Rüyada Tabut Örtüsü Görmek

Rüya sahibinin rüyasında tabut örtüsü görmesi toplumsal bir alışkanlığın ve öğretinin bilindiği şekilde rutin olarak sürdürülmesine işaret eder.

Rüyada Tabut Üzerinde Örtü Yerine Gelinlik Görmek

Rüya sahibinin rüyasında tabut üzerinde örtü yerine gelinlik görmesi deyim yerindeyse duyanın ya da görenin yüreğini dağlayacak acı bir olayın yaşanmasına ve o çevredekilerin hepsinin bundan çok etkilenmesine yorulur.

Rüyada Uzun Tabut Örtüsü Görmek

Rüya sahibinin rüyasında uzun tabut örtüsü görmesi fark yaratmayacak, engel teşkil etmeyecek ve sakıncası olmayacak bir değişiklikle karşılaşmaya ve ona itiraz etme ihtiyacı duymamaya alamet eder.

Rüyada Beyaz Tabut Örtüsü Görmek

Rüya sahibinin rüyasında beyaz tabut örtüsü görmesi değiştirilmesi halinde rahatsızlık yaratacak ve herkes tarafından karşı çıkılmasına ve tepki gösterilmesine neden olacak bir küçük değişiklik demektir.

Rüyada Tabut Üzerinde Türk Bayrağı Görmek

Rüya sahibinin rüyasında tabutun üzerinde Türk Bayrağı görmesi kişinin vatansever kimse olması anlamına gelir. Ülke sevgisinin ne kadar büyük olduğuna yorulur. Topraklarına sıkı sıkı bağlı olmaya, zafer söz konusu olduğunda kendini gerektiği zaman cephede düşmana karşı savaşmaya hazır hissetmeye alamet eder.

Rüyada Tabut Üzerinde Yeşil Bayrak Görmek

Rüya sahibinin rüyasında yeşil bayrak görmesi kişinin son nefesine kadar dininden ve inancından ödün vermeyecek kadar dini bütün kimse olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada Tabut Üzerinde Yabancı Bir Ülkenin Bayrağını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında tabutun üstünde başka bir ülkenin bayrağını görmesi vatanından ayrı kalamayacağına, böyle bir zorluk yaşaması halinde vatan hasretine dayanamayacağına ve bir gün gurbete gitmesi gerekirse bunu kabul etmeyeceğine işaret eder.

Rüyada Tabut İçinde Ölü Görmek

Rüya sahibinin rüyasında tabut içinde ölü görmesi kişinin hayatındaki bazı kriterlerin ve olanakların eksilmesine, rahatın kaçmasına ve yaşam standartlarının düşmesine yorulur. Kişinin hayatına yön veren, düzenini sürdürmesine ve yolunu belirlemesine yardımcı olan bir aracı yitirmesi demektir.

Rüyada Tabut İçinde Ölü Erkek Görmek

Rüya sahibinin rüyasında tabut içinde ölü erkek görmesi maddi gücün, rızkın, işin, sağlığın, mutluluğun, saadetin ve huzurunu en aza inmesi demektir.

Rüyada Tabut İçinde Ölü Kadın Görmek

Rüya sahibinin rüyasında tabut içinde ölü kadın görmesi maddi gücün, rızkın, işin, sağlığın, mutluluğun, saadetin ve huzurun arttıracak birini kaybedeceğine işarettir.

Rüyada Tabutun İçine Yatmak Ve Kalkamadığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında tabutun içinde yattığını ve kalkamadığını görmesi işlerin bir türlü yoluna girmeyeceğine, dertlerin ve sıkıntıların günden güne artacağına, bazı yanlış anlaşılmalar yüzünden sevilen bir kişi ile ters düşüleceğine ve sevilen bazı eşyaların çalınacağına delalet eder.

Rüyada Tabutun Denize Düşmesi

Rüya sahibinin rüyasında tabutun denize düştüğünü görmesi rüya tabircilerine göre güzel başlamakta olan işlerin kısa sürede kötüye döneceğine, sevilen ve değer verilen bir kişinin ihanetine uğranacağına, düşmanlık besleyen kişilerin ve rakiplerin çok sevineceği bir duruma düşüleceğine yorumlanır. Rüya yorumcularına göre hayallerini gerçekleştirmek için yapılan her şeyin boşa gideceğine eğitim veya iş hayatının sona ereceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada Camide Tabutlar Görmek

Rüya sahibinin rüyasında camide tabutlar görmesi, kişinin yaşadığı yerde yapılan dedikodulara malzeme olması sebebiyle insanlardan uzak duracağına ve zamansız bazı sorunlarla uğraşacağına delalettir.

Rüyada Sokakta Tabutlar Görmek

Rüya sahibinin rüyasında yaşadığı şehirde yaşanacak talihsiz bir olaydan ya da bir afetten dolayı birden fazla cenazeye şahit olacağına yorumlanır. Rüyada yolda tabutlar görmek, büyük çabalar sonucu gerçekleştirilen bir çalışmanın kısa bir zaman içinde bazı kişiler tarafından engelleneceğine ve bu yüzden zarar edileceğine işarettir.

Rüyada Kapıda Tabutlar Görmek

Rüya sahibinin rüyasında kapıda tabutlar görmesi haneye zarar getirecek ve kardeşler arasına nifak tohumu ekecek bir kişi ile muhatap olunacağına rivayet edilir.

Rüyada Tabutun Kırıldığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında tabutun kırıldığını görmesi yoğun çalışma temposu yüzünden hem ruhsal hem bedensel olarak kötü bir duruma düşüleceği, üçkağıtçı kişiler yüzünden kısa süre içinde bir tartışma yaşanacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada Tabutu Tek Başına Taşımak

Rüya sahibinin rüyasında tabutu tek başına taşıdığını görmesi iş hayatında ya da aile yaşantısında karşılaştığı sorunlarla tek başına idare edeceğine ve zararlı bir alışkanlıkla uğraşmak için çaba sarf edileceğine delalettir.

Rüyada Tabutu İki Kişi Taşımak

Rüya sahibinin rüyasında tabutu iki kişi taşıdığını görmesi şansın bir türlü dönemeyeceğine, çok sert eleştirilerle karşılaşılacağına, zor bir duruma düşüleceğine ve yapılan hatalar yüzünden eldeki fırsatların kaçırılacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada Tabut Görmenin Psikolojik Yorumu

Rüya sahibinin rüyasında tabut görmesinin psikolojik yorumu ölümle ilgili olarak karşılaşılan bazı kötü olaylar yüzünden böyle bir rüyanın görülmesi çok normaldir. Zaten insanoğlu doğduktan sonra bilinçli bir canlı olduğu dönemden itibaren ölümü ve ölümle ilgili sembolleri hiç aklından çıkarmamaktadır. Bu sebeple de görülen rüyaların içindeki anlamların ne derece güzel ya da sıkıntılı olduğu çabucak fark edilecektir. Kişi, her zaman içinde taşıdığı duyguları dışarı vurabilmekte gördüğü rüyaları kullanmaktadır. Korku ya da mutluluk gibi bir duygu durumu yüzünden uzun süreli bir sorunla boğuşmakta olan rüya sahibi, kendisini çok zorlu bir rüya içerisinde bulacaktır.