Rüyada Tabela Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Tabela Görmek Ne Anlama Gelir?
Rüyada Tabela Görmek


Rüyada tabela görmek, rüya sahibinin son zamanlarda yaşadığı sorunlar yüzünden ruhsal durumunun gün geçtikçe bozulacağına işaret eder. Rüya sahibinin rüyasında tabela görmesi, kişinin son zamanlarda hatalı kararlar vereceğine delalet eder.

Rüyada Tabela Astığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında tabela astığını görmesi, kişinin işlerinin son zamanlarda kötüleşeceğine, sağlık sorunları yaşayacağına ve çok büyük sıkıntılar yaşayacağı anlamına gelir. Kişinin rüyasında tabela astığını görmesi, rüya sahibinin ailevi sorunlarından dolayı çok büyük huzursuzluk yaşayacağına yorulur.

Rüyada Yeşil Tabela Görmek

Kişinin rüyasında yeşil tabela görmesi, rüya sahibinin yakın zamanda yeni bir kişiyle tanışacağına ve bu kişiyle dünya evine girmek için hazırlık yapacağına alamet eder. Rüya sahibinin rüyasında yeşil tabela görmesi, kişinin hayırlı kazançlar elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada İsim Tabelası Görmek

Rüyada isim tabelası görmek, rüya sahibinin iş yerinde ortaya koyduğu yüksek performansı ve aldığı başarıları çekemeyen kimseler tarafından dedikoduya maruz kalacağına tabir edilir. Rüya sahibinin rüyasında isim tabelası görmesi, kişinin çok zor zamanlar geçireceğine alamet eder.

Rüyada Dükkan Tabelası Görmek

Rüya sahibinin rüyasında dükkan tabelası görmesi, kişinin iş ve sosyal hayatında çeşitli sıkıntılar yaşayacağı anlamına gelir. Kişinin rüyasında dükkan tabelası görmesi, rüya sahibinin iş hayatında çöküş yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Yol Tabelası Görmek

Kişinin rüyasında yol tabelası görmesi, rüya sahibinin kısa süre içinde uzun bir seyahate çıkacağına alamet eder. Rüya sahibinin rüyasında yol tabelası görmesi, kişinin nasip ve kısmet peşinde koşacağına rivayet eder.

Rüyada Arapça Tabela Görmek

Rüya sahibinin rüyasında Arapça tabela görmesi, kişinin huzursuz edecek kötü alışkanlıklardan arınarak hayatını güzelleştireceğine yorulur. Kişinin rüyasında Arapça tabela görmesi, rüya sahibinin son zamanlarda yaptığı hayırlı işler sayesinde bol dua alacağına delalet eder.

Rüyada tabela görmek, rüya sahibinin kötü bir dönemden geçeceği, gözyaşı dökeceği ve sorunlarının günden güne artacağı demektir. Rüya sahibinin rüyasında tabela görmesi, kişinin işlerinin duracağına ve iflas edeceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Tabela Söktüğünü Görmek

Rüyada tabela söktüğünü görmek, rüya sahibinin sıkıntılarının ve sorunlarının bir süre daha devam edeceğine alamet eder. Rüya sahibinin rüyasında tabela söktüğünü görmesi, kişinin son zamanlarda yaptığı işler sayesinde kar elde edeceğine tabir edilir.

Rüyada Yazılı Tabela Görmek

Rüya sahibinin rüyasında yazılı tabela görmesi, kişinin kısa süre içerisinde kötü olaylarla karşı karşıya kalacağına, gelen güzel kısmetleri elinin tersiyle iteceği anlamına gelir. Rüyada yazılı tabela görmek, rüya sahibinin rızkını daima helal yoldan kazanacağına alamet eder.

Rüyada Kırmızı Tabela Görmek

Kişinin rüyasında kırmızı tabela görmesi, rüya sahibinin eline yüklü para geçeceğine ve o parayla kendi işini kuracağına alamet eder. Rüya sahibinin rüyasında kırmızı tabela görmesi, kişinin küs olduğu kimselerle arasını düzelteceği anlamına gelir.

Rüyada Tabela Taktığını Görmek

Rüyada tabela taktığını görmek, rüya sahibinin dertlerinin ve sorunlarının günden güne artacağına, başarılarının düşmesi nedeniyle makamının zarar göreceğine yorulur. Kişinin rüyasında tabela taktığını görmesi, rüya sahibinin sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içerisinde kurtulacağına delalet eder.

Rüyada Tabela Taşıdığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında taşıdığını görmesi, kişinin borçlarının günden güne azalacağına, maddi ve manevi olarak büyük kazanç elde edeceğine alamet eder. Kişinin rüyasında tabela taşıdığını görmesi, rüya sahibinin iş hayatında yeni projelere imza atacağı anlamına gelir.

Rüyada Tabela İndirdiğini Görmek

Kişinin rüyasında tabela indirdiğini görmesi, rüya sahibinin son zamanlarda yaşadığı sorunlar yüzünden büyük acı çekeceğine yorulur. Rüya sahibinin rüyasında tabela indirdiğini görmesi, kişinin iş hayatında batacağına delalet eder.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Rüya Tabirleri Nedir? Rüya Nedir? Rüyaların Çeşitleri

Rüyada Milyoner Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Ruj Görmek Ne Anlama Gelir?