Rüyada Zehir Görmek

Rüyada Zehir Görmek

Rüyada zehir görmek ve onu içmek, mala; içtiği zehirden vücut şişerse mal ve dünyalığa; şişmez ise üzüntü ve kedere işarettir. Öldürücü zehir -şişlik meydana gelmez ise- ölüme; birine zehir içirmek, onun hanımı ile zina yapma arzusuna; zehir içmek, ömrün uzun olmasına delalet eder.

Rüyada herhangi bir zehir içerek öldüğünü hissetmesi, onun hayatında hoşa gitmeyen bir değişiklik olacağına; zehirlenmekten kurtulmuşsa, hayatının rahat ve huzur içinde geçeceğine; birisi başkasını zehirlediğini görürse, bir zorluk altında kalacağı ve bundan sonra kurtulacağına işarettir.

Rüyasında zehir içerek öldüğünü gören kimse, yaşamında güzel gitmeyen olayla olacak anlamındadır. Rüyada zehirlenmekten kurtulmak, yaşamının bundan sonra ferahlık ve bolluk içinde olacağına yorumlanır.

Rüyada başkasını zehirlemek, bir sıkıntı yaşayacağını ancak bu sıkıntıların zamanla bu sıkıntıdan kurtulacağına yorumlanır. Etrafınızda olan olaylar moralinizin bozulmasına neden olacak demektir. Çevrenizdeki bazı olumsuz olaylar canınızın sıkılmasına neden olacak.

Rüyada biri tarafından zehirlenmek, kişinin eline hileli bir işten para geçer. Birisini zehirlemek ise iyilik yapmaktır.

Rüyada zehir görmek ne demek, mülke işarettir. Bundan dolayı, bir kimse rüyada kendisine zehir içirildigini ve vücudunda sis peyda olduğunu görse, meydana çıkan sis miktarınca o kimseye mal gelir.

Rüyada öldürücü zehir görmek, ölüme işarettir. Zehir, onu rüyada içen kimse için üzüntü ve kederdir. Rüyada zehir içtiğini gören kimsenin ömrü uzun olur.

Rüyada zehirli yılan tarafından ısırılmak, rüyayı gören kişinin çok büyük bir hatadan geri döneceğine işaret eder.