Rüyada Üşümek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Üşümek Ne Anlama Gelir?
Rüyada Üşümek Görmek


Rüyada üşümek görmek, planladığınız ve gerçekleştirmek istediğiniz hayallerinizde engellerle karşılaşacağınıza yorulmaktadır. Rüya sahibinin çekeceği dertlerin sonunda rahata ve huzura kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüya sözlüğü yorumcularının kimilerine göre rüyada üşüdüğünü görmenin manası, aşk demektir. Bu yorumcular rüya sahibinin büyük bir aşka düşeceğini söyler. Zaten aşık olan kimseler için de tartışmaların geride kalacağını ve aşk hayatlarının düzene gireceğini belirtirler.

Rüya tabiri kitaplarında rüyada üşümenin anlamı hakkında ayrıca şu ifadeler yer almaktadır:

Rüyada Üşüdüğünü Görmek

Rüyada üşümek, Etrafınızdaki insanlar sizin başarılarınızı kıskandığı için önünüze engel koymaya çalışacaklar denir. Ayrıca kimi yorumculara göre aşk demektir. Aşık olunacağına ya da kötü giden aşklar varsa düzeleceği manasına gelir.

Rüyada üşüdüğünü görmek, kişinin hayatına yeni birinin gireceği demektir. Rüya sahibinin yeni bir ilişkiye başlayacağına, bu ilişkinin iki taraf içinde hayırlı olacağına, zor günleri geride bırakacağına, uzun bir aradan sonra tekrardan yüzünün güleceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Yazın Üşüdüğünü Görmek

Sıcakta üşüdüğünü görmek, hastalık işaretidir. Kışın üşümek ise sıkıntıların bitmesi ve para manalarına gelir. Rüyada yazın üşüdüğünü görmek rüya sahibinin zorlu geçecek bir hastalığa kapılacağı ve bu durum ailesini etkileyeceğini delalet eder.

Rüyada Bebeğin Üşüdüğünü Görmek

Rüya sahibinin rüyasında üşüyen bebek görmesi kendisini çok güçsüz ve savunmasız hisseden bir kimse olduğuna delalet etmektedir. Rüya sahibine yakınlaşmayı istiyor ama ondan çekindiği için bir türlü cesaret edemediği anlamına gelmektedir.

Rüyada Genç Kimsenin Üşüdüğünü Görmek

Genç ve sağlıklı olduğu halde üşüdüğünü gören kimse erkek ise kendi başarılarının önündeki engel kendisidir denir. Eğer üşüyen genç kadın ise ufak bir kaza atlatacağı rivayet edilir. Rüyada genç birisinin üşüdüğünü görmek rüya sahibi okula giderken veya okulda ufak bir kaza geçireceği rivayet etmektedir.

Rüyada Yaşlı Kimsenin Üşüdüğünü Görmek

Yaşlı ve hasta kimse üşüyorsa ölüm manasına gelir. Eğer hasta değilse aileden birisinin başına bir musibet geleceğine işarettir. Rüyada yaşlı kimsenin üşüdüğünü görmek kişi eğer hastaysa arkadaşlarına bulaştıracağına eğer hasta değilse arkadaşlarından bir hastalık kapacağına delalet etmektedir.

Rüyada Üşüyen Birini Isıttığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında üşüyen birini ısıttığını görmesi başı darda olan bir arkadaşına yardım etmek için elinden geleni yapacağına yorumlanmaktadır. Rüyada üşüyen birisini ısıttığını görmek kişinin maddi açıdan büyük işler başaracağı ve bu başarıyla dahada yükseleceği bu yükselişte de arkadaşlarını unutmayacağı anlamına gelir

Rüyada Üşümekten Titrediğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında üşümekten titrediğini görmesi, hayatın kötü yanlarını görmesine ve büyük üzüntüler yaşamasına işaret etmektedir. Şansızlık anlamına gelmektedir. Rüyada üşümekten titrediğini görmek rüya sahibinin iş anlamında zarara uğrayacağına ve bu zararı kapatmak her şeyi yapacağına rivayet etmektedir.

Rüyada Battaniye Görmek

Rüya sahibinin rüyasında battaniye görmesi prestijinin artmasına ve kazancının yükselmesine yorumlanmaktadır. Evlilik hayatında bir anda esenliğe kavuşmasına, eşiyle ve çocuklarıyla huzurla yaşayacağı anlamına gelmektedir.
Daha yeni Daha eski