Rüyada Tilki Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Tilki Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Tilki Görmek


Hile ile iş yapmaya, kötü niyetli insanlara işaret eder. Kişi için, hilekar, kinci ve gaddar birine rivayet eder. İnsanların menfaati uğruna yanında olacağına, kişinin gözünü açması gerekeceğine yorulmaktadır. Sevdikleri tarafından ihanete uğrayacağına delalet eder. Hayal kırıklığı yaşayacağına, dikkat etmesi gerekeceğine delalet etmektedir.

Rüyada tilki görmek, kişinin hile yapan ve yolsuzlukla uğraşan kişi demektir. Rüya sahibinin soyulabileceğine, çok dikkat etmesi gerekeceğine, yakın zamanda hırsızlık olayları ile karşılaşacağı anlamına gelmektedir. Rüya tabiri kitaplarında yazılanlara ve rüya tabircilerinin yorumlarına göre rüyada tilki görmenin manası şu şekillerde yorumlanmalıdır;

Rüyada Tilki Yavrusu Görmek

Rüya sahibinin rüyasında tilki yavrusu görmesi kişinin iş hayatında veya eğitim hayatında karşısına ufak tefek sorunlar çıkacağına delalet eder. Rüyada tilki yavrusu görmek aynı zamanda rüya sahibinin aile yaşantısının genellikle kavga ve stres ortamında geçeceğine, aile büyüklerinin devreye girerek bu ortamı düzelteceğine yorumlanmaktadır. Rüyada tilki yavrusu görmek genel olarak sıkıntılı ve sorunlu bir süreç olarak delalet edilir.

Rüyada Ölü Tilki Görmek

Rüyada ölü tilki görmek, hayırlı bir düştür. Rüya sahibinin hayatında kötü niyetli insanlar bulunmaktadır. Kişinin panik yapması gereken herhangi bir durum yoktur. Yakın zamanda bu insanları rüya sahibi hayatında çıkaracaktır. Rüyada görülen ölü tilki güzel günlerin habercisi olarak yorumlanır. Rüya sahibi sıkıntılarından kurtulacak, ailesiyle birlikte huzur bir şekilde yaşamına devam edecektir.

Rüyada Beyaz Tilki Görmek

Rüya yorumcularına göre rüyada beyaz tilki görmek rüya sahibinin sevmediği bir insan ile kaynaşacağına, ön yargılarını bir kenara bırakacağına delalet eder. Rüyada beyaz tilki görmek, aynı zamanda kazanılacak olan mal ve mülk manalarını da taşır. Rüya sahibi akrabalarıyla ufak tartışmalar yaşayacaktır. Bu tartışmalara son vermek için aile büyükleri devreye girecektir. Ufak sorunlar baş gösterse de tüm bunların hepsi geçici olacaktır.

Rüyada Tilki Postu Görmek

Rüya sahibinin rüyasında tilki postu görmesi kişinin eğitim hayatında kindar insanların olacağına delalettir. Rüya sahibi çevresinde var olan kişileri iyi seçmeli ve tanımalıdır. Bu durum son derece önemlidir. Aksi takdirde kötü insanlar rüya sahibine zarar verebilir ve üzebilir. Zarar verme sadece ruhsal açıdan olacaktır. Rüya sahibi yeni arkadaşlıklar edinmek zorunda kalacaktır.

Rüyada Tilki Sürüsü Görmek

Rüya sahibinin rüyasında tilki sürüsü görmesi, kişinin önceden çözüldüğü sorunların yeniden baş göstereceğine alamet eder. Kişinin rüyasında tilki sürüsü görmesi, rüya sahibinin maddi ve manevi anlamda ferahlayacağına delalet eder. Rüyada tilki sürüsü görmek aynı zamanda kişinin çevresinde bulunan kötü insanlara karşı galip geleceğine delalet edilir.

Rüyada Tilki Kovaladığını Görmek

Rüya sahibi içini ferah tutmalıdır çünkü gördüğü rüya son derece hayırlıdır. Rüya sahibinin yakın zamanda çevresinde bulunan bir kişi ona kötülük etme niyetinde olacaktır. Kişi bunu fark eder ve o insanı hayatında çıkarır. Rüya sahibi göz açık ve akıllı bir kişidir bu nedenle bu tür basit oyunlara gelmeyecektir. Rüyada tilki kovaladığını gören kişi hayatında var olan sorunları ortadan kaldırma da son derece başarılı olacaktır.

Rüyada Kızıl Tilki Görmek

Rüya tabircileri tarafından yapılan yorumlara göre rüyada kızıl tilki görmek, mutluluk ve huzur olarak nitelendirilir. Aynı zamanda bazı rüya yorumcularına göre rüyada kızıl tilki görmek, kişinin iş hayatında hayırlı bir ortaklık içerisine gireceği manasına da gelmektedir.

Rüyada Sarı Tilki Görmek

Rüya sahibinin rüyasında sarı tilki görmesi kişinin uzun bir aradan sonra tatile çıkacağına, yeni ortamlara gireceğine, yeni arkadaşlıklar kuracağına, bu arkadaşlıkların bazıları pek de hayırlı olmayacağına delalet eder. Rüyada sarı tilki görmek, aynı zamanda iş hayatında kötü giden durumların zamanla tam tersine döneceğine rivayet eder.

Rüyada Tilki Avlamak

Rüyasında tilki avlayan kimsenin akrabaları ile arasının düzeleceğine ve ilişkisinin artacağına işaret eder. Rüyada tilki avladığını görmek, rüya sahibinin sıkıntılı günlere gireceğine, elindeki fırsatları çok iyi değerlendirip maddi kazancını arttıracağına, güzel günlerin kendisin beklediğine yorulmaktadır.

Rüyada Tilki Beslemek

Rüyada tilki besleyen kimse yardım görür. Eğer tilki elinizden kaçıyorsa maddi kayıp anlamına gelir. Rüyada tilki beslemek, en hayırlı rüyalardan birisidir. Kişinin çok başarılı birisi olduğuna, kıskanç insanların etrafında dolaştığına dikkatli olması gerektiğine yorulur.

Rüyada Tilki Kovalamak

Rüyada tilki kovalamak, sorunlarla mücadele etmeye ve boş bir şeyle uğraşmaya işarettir. Rüyasında tilki kovaladığını gören kimse için bacaklarında meydana gelecek hastalığa alamettir.

Rüyada Tilki Sevmek

Rüyasında tilkinin tüylerini sevdiğini ve onu öptüğünü gören kimse çevresindeki kötü kimselere ve düşmanlarına karşı galip gelir. Rüya sahibinin rüyasında tilki sevdiğini görmesi, kişinin iş hayatında başarılı olacağına delalet eder.

Rüyada Tilki Eti Yemek

Rüyada tilki eti yemek, şifa demektir. Hasta iseniz sağlığa kavuşur, borçlu iseniz borçlarınızı ödersiniz. Rüyada eti yemek, kişinin hayallerine en kısa süre içerisinde kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyada Tilkinin Kaçtığını Görmek

Kişinin rüyasında tilkinin kaçtığını görmesi, rüya sahibinin çevresindeki insanlara çok dikkat etmesi gerektiğine yorulur. Rüya sahibinin rüyasında tilkinin kaçtığını görmesi, kişinin gergin günler geçireceğine ve bu yüzden mutsuz olacağı anlamına gelir.

Rüyada Tilki Yakaladığını Görmek

Rüyada tilki yakaladığını görmek, rüya sahibinin yüzleşmeye korktuğu şeyler olacağına tabir edilir. Rüya sahibinin rüyasında tilki yakaladığını görmesi, kişinin hayallerine ve isteklerine kısa süre içerisinde kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada Tilki ile Konuştuğunu Görmek

Kişinin rüyasında tilki ile konuştuğunu görmesi, rüya sahibinin çevresindeki insanlar tarafından sevilen ve sayılan biri olacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin rüyasında tilki ile konuştuğunu görmesi, kişinin büyük başarılar elde edeceğine delalet eder.
Daha yeni Daha eski