Rüyada Terzi Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Terzi Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Terzi Görmek


Rüyada terzi görmek,anlayışlı,insan halinden anlayan,iyilikten güzellikten yana olan kişi olarak yorulur.Rüya yorumcularının görüşlerine göre rüyasında terzi gören kimse için adaletli olmasıyla ünlü bir kimse ile karşılaşılacağına yahut bu kimsenin kendisi olacağı söylenir.

Rüyada Terzi Görmek

Rüyada işini becerebilen terzi hayırlı bir kısmetinin olacağına,evli ise eşi ile mutlu mesut yaşayacağına,evlilik hayatının kusursuz olacağına,aile içerisindeki huzurun sonsuza dek süreceğine delalet etmektedir. Ayrıca dargın kimseleri barıştıracak, işlerin tıkandığı noktalarda tafralar arası iletişimi sağlayıp işlerin tekrar ilerlemesini sağlayan ara bulucu ve uzlaştırıcı olmasına delalet etmektedir.

Rüyada Terzi ve Kumaş Görmek

Rüyada terzi ve kumaş görmek, mutluluğun habercisi olarak nitelendirilir. Aynı zamanda rüya sahibinin rüyasında terzi ve kumaş görmesi kişinin yakın zamanda yakın bir akrabası tarafından kazık yiyebileceğine, tek güvenebileceği ailesinin olabileceği manasına gelir.

Rüyada Terzinin Ölçü Aldığını Görmek

Rüyada terzinin ölçü aldığını görmek, rüya sahibinin uzun bir aradan sonra tekrardan mutluluğa kavuşacağına, aile büyükleri tarafından övüleceğine delalet eder. Rüyada terzinin ölçü aldığını görmek çocuk ve bereket manalarını da taşır.

Rüyada Terzihane Görmek


Terzihane gören kimse için bu rüya; evliyse eşiyle çok güzel anlaştığına, bekar ise çok iyi anlaşacağı bir sevgili bulacağına ve maddi kazancının artarak daha iyi şartlara sahip olacağına yorulur. Rüyasında terzihane gören kişinin,hayatında çok düzenli ve dikkatli olduğu,bu yüzden de başarısız olmayacağı demektir. Bu yaşam biçimi sayesinde hayatının ve geleceğinin kusursuz geçeceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Terziye Gelinlik Diktirmek

Gelinlik diktiren kadın ve bekar ise evlenecek yorumu yapılır. Evlenmesine engel olan durumları sabırla aşacak ve mutlu sona ulaşacak denir. Bu rüyayı erkek kimse görüyorsa ve evlenme gibi bir olaya çok uzaksa hastalık manasına gelir. Hastası varsa vefat edebilir.

Rüyada Terzi Makası Görmek

Rüyada terzi makası görmek, anlaşmazlıklarda ya da sorunlarda araya girerek olayı anında çözer. Herkese eşit davranırız ve etrafındakilerin takdirini toplar. Aynı zamanda rüyada terzi makası görmek kişinin sahip olduklarının değerini bilip, ona göre yaşaması gerekeceğine delalettir.

Rüyada Terzi Olmak

Terzi olduğunu gören kimse için küstüğü kimselerle barışacak, küsleri barıştıracak, yeni dostluklar kuracak ve yeni çevrelerde tanınacak yorumları yapılır.

Rüyada Dikiş Dikmek


Rüyasında dikiş diktiğini gören rüya sahibinin,hatalarının farkına varıp kendini düzelteceğine,hedeflediği bir konuda başarılı olmasını sağlayacağına,güzel ve hayırlı şeylere işarettir.

Rüyada Elbise Dikmek

Rüyada elbise dikmek, rüya sahibinin, aklında kötü şeylerin olduğunu,birine nefret duyduğunu fakat aklındaki kötü düşüncelere rağmen kendi üslubunu bozmadığını rivayet etmektedir.

Rüyada Terzi Ustası Görmek

Rüyasında terzi ustası gören kişinin,iş hayatında çok dikkatli olacağına,her ayrıntıyı önemsediğine,hiç bir hataya yer vermediğine delalet etmektedir.

Rüyada Terzi Olduğunu Görmek

Rüya sahibinin rüyasında terzi olduğunu görmesi,çok yakın olarak tanıdığı biri tarafından ihanete uğrayacağı,bu ihanetin rüya sahibini çok zor duruma sokacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Kadın Terzi Görmek

Rüyasında kadın terzi gören kişinin,çok mutlu ve sevinç verecek bir haber alacağına,sorunlardan uzak mutlu ve huzurlu bir yaşam süreceğine işarettir.

Rüyada Terzi Dükkanı Görmek

Rüyasında terzi dükkanı gören kişi,çok iyi niyetli,karşısındaki ile konuşurken kelimelerini dikkatli seçen,herkese karşı güler yüzlü,düşmanına bile art niyetli davranmayan biri manasına gelir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Rüya Tabirleri Nedir? Rüya Nedir? Rüyaların Çeşitleri

Rüyada Milyoner Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Ruj Görmek Ne Anlama Gelir?