Rüyada Yoğurt Görmek, Yemek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Yoğurt Görmek, Yemek Ne Anlama Gelir?
Rüyada Yoğurt Görmek


Rüya sahibinin zengin olacağına yorumlanmaktadır. Mal ve mülk sahibi olmaya, huzura ve sevince işaret eder. Kazancın artmasına, hayırlı işlere girişilmeye vesiledir. Sağlıklı bir yaşam için elinden geleni yapmasına delalettir. Yeniliklerin ve sürprizlerin meydana gelmesini gösterir. Şöhret, saygı ve para anlamına gelir.

Rüyada görülen yoğurdun tadı ve yapısı rüyanın yorumunu değiştirmektedir. Normal tadında ve tatlı olan yoğurt sağlık, uzun ömür gibi manalara gelirken ekşi yoğurt haram mal ve üzüntüye yorumlanır. Yenemeyecek derece ekşi ve yenemeyecek derecede acı olan yoğurtlar olumsuz yorumlara tabidir. Hafif ekşi yenebilecek yoğurt için yukarıdaki olumlu yorumlar geçerlidir.

Rüyada Yoğurt Kaymağı Görmek

Rüya sahibinin rüyasında yoğurt kaymağı görmesi iş hayatının günden güne daha iyi bir hal alacağına, sorunların kısa süre içinde çözüm bulacağına, seven kişilerin mutlu bir hayata kavuşacaklarına, sağlıkla ilgili sorunların yakın zaman içinde tedavi edileceğine, kardeşlerin el ele vererek bir iş kuracaklarına ve rakiplerin alt edileceğine alamettir. Rüyada yoğurt kaymağı yemek, hayırlı bir kazanç kapısı açacak bir ortaklık kurulacağı, dertlerin biteceği, dostlukların perçinleneceği, eğitim hayatı içinde büyük başarılar kazanılacağı, yeni bir haneye sahip olunacağı, kısa süre içinde büyük işler başarılacağı ve zorlukların el birliği ile aşılacağı anlamına gelir.

Rüyada Yoğurt İkram Etmek

Rüya sahibinin rüyasında yoğurt ikram ettiğini görmesi arasındaki ilişkinin ileride kardeşten yakın bir dostluk haline dönüşeceğini bilmediği biri ile tanışması şeklinde tabir edilir. Aynı zamanda kimi rüya yorumcularına göre rüyada yoğurt ikram etmek, kişinin yardım sever kişiliği sayesinde bol sevap kazanacağına, aile içerisinde meydana gelen dargınlıkların ve küskünlüklerin sona ereceğine delalet etmektedir.

Rüyada Meyveli Yoğurt Görmek

Rüya sahibinin rüyasında meyveli yoğurt görmesi şarkılı türkülü ve bol ziyafet olan bir ortama gireceğine, hayallerine yakın zamanda sahip olacak, sorunlarından ve dertlerinden deyim yerindeyse tek kalemde kurtulacak, zor zamanları geride bırakacak ve güzel haberler ve başarılar günden güne artacak demektir. Rüyada meyveli yoğurt satmak, birçok insanın iyiliği için yapılacak bir işten ötürü bol hayır duası alınacağına, yeni bir makama sahip olunacağına, bu makam sayesinde sevilen kişilere destek olunacağına ve aradaki bağların daha da sağlamlaşacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada Bal Ve Yoğurt Yemek

Rüya sahibinin rüyasında bal ve yoğurt yediğini görmesi can sıkıcı ne kadar durum varsa kısa süre içinde atlatılacağına, iş hayatında bol kazançlı bir işe sahip olunacağına, hayırlı bir kısmetle dünya evine girileceğine, zararın telafi edileceğine ve eşlerin arasının hiç olmadığı kadar iyi olacağına ve anne babaya, vatana ve millete hayırlı bir evlat olunacağına rivayet edilir. Rüyada yoğurt ve pekmez yemek, ortaya konulacak başarılı çalışmalar sayesinde zenginliğe kavuşulacağı, mal mülk sahibi olunacağı, günden güne daha iyi bir kariyer oluşturulacağı ve yarıda kalmış bir projenin nihayete erdirileceği manasına gelir.

Rüyada Yoğurt Mayaladığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında yoğurt mayaladığını görmesi hayırlı ve kazançlı bir iş yeri kurmaya, haksızlık yapan kişilerin ceza alması için gerekenleri yapmaya, sevilen kişileri düştükleri kötü durumlardan kurtarmak için destek olmaya, zor bir dönemi ve durumu kolayca atlatmaya, hayırlı bir kısmet ile dünya evine girmeye ve şansı en iyi şekilde kullanmaya yorulur. Rüyada ekşi yoğurt mayalamak, kişinin, uzun zamandan beri peşinde koştuğu bir işte sıkıntılı dönemler geçireceğine, ekonomik olarak darlığa düşeceğine, ancak daha sonra yakınlarından birinin vereceği destekle toparlanacağına ve işlerini düzene sokacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada Bozuk Yoğurt Görmek

Rüya sahibinin rüyasında bozuk yoğurt görmesi güzel ve bol kazançlı bir şekilde başlayan bir işin gittikçe kötü ve zarar verici bir hal alacağı, bu yüzden en kısa sürede içinde çıkmak için çaba gösterileceği, yaşanan tüm olumsuzluklara rağmen çok az zararla içinden çıkılacağı ve rahat bir nefes alınacağı şeklinde yorumlanır. Rüyada bozuk yoğurt satmak, konu komşu ile aranın bozulmasına sebep olacak bir durumun yaşanacağına, bazı maddi problemlerin baş göstereceğine, aksaklıklardan ötürü bir türlü ilerlemeyen bir proje yüzünden yatırımcılarla karşı karşıya gelineceğine ve zor zamanlar geçirileceğine alamettir.

Rüyada Birinden Yoğurt Almak

Rüya sahibinin rüyasında birinden yoğurt aldığını görmesi kişinin iş hayatında sıkıntılar içerisinde olacağına, bu nedenle de huzursuz olacağına delalet eder. Rüyada birinde yoğurt almak, aynı zamanda rüya sahibinin bulunduğu kötü durum içerisinden ailesinin yardımı ile çıkacağına delalet etmektedir.

Rüyada Yoğurt Döktüğünü Görmek

Rüya sahibinin rüyasında yoğurt döktüğünü görmesi orada sabah anlayışıyla yaşaması nedeni ile malını hiç düşünmeden yemesine, ileride de kıtlığa düşerek bu günlerini aramasına tabir edilir. Rüya sahibi daha sonra çok pişman olacak ve başını taşlara vuracaktır.

Rüyada Yoğurt Vermek

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada yoğurt vermek, kişinin iyi niyetli biri olduğu için çok fazla kazık yiyeceğine, yarıma muhtaç olan insanlara yardım edeceğine, uzun süreli bir aşk hayatına sahip olacağına delalet eder. Aynı zamanda rüyada yoğurt vermek, iş hayatında hayırlı ortaklıklar kuracağına yorulur.

Rüyada Yoğurt Döküldüğünü Görmek

Rüya tabircilerine göre rüyasında yoğurt döküldüğünü gören kişilerin uzun bir aradan sonra tekrardan sıkıntılarının sona ereceğine, rahat bir hayata kavuşacağına delalet eder. Rüyada yoğurt döküldüğünü görmek, sahip olunan mal ve mülkün dikkat edilmezse azalıp yok olabileceğine de rivayet eder.

Rüyada Yoğurt Yediğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında yoğurt yediğini görmesi denilen yoğurt normal ya da tatlı ise hayırlı, ekşi ve acı ise haram mal ve üzüntü manalarına gelir. Rüyada yoğurt yediğini görmek, kişinin hatalarından ders alacağına, geri kalan hayatında daha çok dikkat edeceğine delalet eder.

Rüyada Yoğurt Gördüğü Halde Yemediğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında yoğurt gördüğü halde yemediğini görmesi, kişinin normalde yoğurdu sevdiği halde rüyasında gördüğü zaman yoğurdu yemeyen kişi için bu hayırdır. Maddi rahatlık ve mutluluk getirir.

Rüyada Yoğurt Mayası Görmek

Rüya sahibinin rüyasında yoğurt mayası görmesi, kişinin maddi ve manevi anlamda hiçbir sorun yaşamayacağına alamet eder. Kişinin rüyasında yoğurt mayası görmesi, rüya sahibinin iş hayatında daima başarılı olacağına delalet eder.

Rüyada Yoğurt Yaptığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında yoğurt yaptığını görmesi, kişinin iflasın eşiğine getirecek derecede durmuş olan işlerinin açılmasına ve yeniden yoluna girmesine yorulur. Rüya sahibi, durgun iş sezonunda kaybettiği zararını, işlerinin açılması ile fazlasıyla karşılayacak ve tüm ağız tadı da, neşesi de yerine gelecektir.

Rüyada Yoğurt Çorbası Görmek

Rüya sahibinin rüyasında yoğurt çorbası görmesi yeni iş kollarına giriş yapmaya, uzun zamandan beri ilgi duyulan bir kişiye açılmaya, kardeşlerden birinin yaşadığı sağlık sorunuyla ilgili olarak hayırlı ve güzel haberler almaya, yardıma muhtaç kişilere yardım etmeye, kıskanç kişileri haneden uzaklaştırmaya, rahat ve huzurlu bir hayatın kapısını açmaya ve hayallere kavuşmaya delalettir. Rüyada yoğurt çorbası içmek, yapılan hataların telafi edilmesi ve iş konusunda bazı büyük kararların alınması ile uzun zamandan beri ertelenen yurt dışına çıkma konusunun gündeme geleceğine ve ile bireylerinin de desteklerinin alınıp bu kararın uygulamaya konulacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada Yoğurt Aldığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında yoğurt aldığını görmesi hayattaki mutluluğunun, işlerindeki zaferin sürekliliğine ve bereketin cüzdanından da mutfağından da eksik olmamasına yorulur. Rüyada yoğurt almanın bunun yanı sıra kişinin hiçbir sağlık sorunu olmayacağı anlamı da bulunmaktadır.

Rüyada Yoğurdu Ayran Yapıp İçtiğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında yoğurdu ayran yapıp içtiğini görmek ayranı yazın içiyorsa hayra yorulur fakat kışın ayran içiyorsa bu hastalık işaretidir diye rivayet edilir.
Daha yeni Daha eski