Rüyada Yelek Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Yelek Görmek Ne Anlama Gelir?
Rüyada Yelek Görmek


Rüyada yelek görmek, rüya sahibinin sıkıntılı bir dönemden geçeceğine işaret eder. Rüya sahibinin rüyasında yelek görmesi, kişinin uğursuz ve arsız kişilerle karşılaşacağına ve ağız tadının kaçacağına delalet eder.

Rüyada Yelek Giydiğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında yelek giydiğini görmesi, kişinin şansının daima yaver gideceğine alamet eder. Kişinin rüyasında yelek giydiğini görmesi, rüya sahibinin sıkıntıdan, dertten ve sağlık sorunlarından kurtulacağına rivayet eder.

Rüyada Yelek Ördüğünü Görmek

Kişinin rüyasında yelek ördüğünü görmesi, rüya sahibinin anne ve babasının duasını alacağına tabir edilir. Rüya sahibinin rüyasında yelek ördüğünü görmesi, kişinin işinin gücünün daima rast gideceğine delalet eder.

Rüyada Yelek Çıkardığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında yelek çıkardığını görmesi, kişinin çok eğlenceli günler geçireceğine yorulur. Kişinin rüyasında yelek çıkardığını görmesi, rüya sahibinin stresten uzak bir hayat süreceğine alamet eder.

Rüyada Yelek Hediye Aldığını Görmek

Kişinin rüyasında yelek hediye aldığını görmesi, rüya sahibinin sevdiği kimselerden karşılık göremeyeceğine alamet eder. Rüya sahibinin rüyasında yelek hediye aldığını görmesi, kişinin hayatında değişiklikler olacağına delalet eder.

Rüyada Yelek Giydirdiğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında yelek giydirdiğini görmesi, kişinin mutfak masraflarından kısıp yarınları için birikim yapacağına yorulur. Kişinin rüyasında yelek giydirdiğini görmesi, rüya sahibinin kötü günler geçireceği anlamına gelir.

Rüyada yelek görmek, rüya sahibinin bütün dert ve sıkıntılarından kurtulacağı demektir. Rüya sahibinin rüyasında yelek görmesi, kişinin aile hayatında sevilen ve sayılan bir kimse olacağı anlamına da gelmektedir.

Rüyada Yelek Kaybettiğini Görmek

Rüyada yelek kaybettiğini görmek, rüya sahibinin bir iyilikten ve hayırdan mahrum olacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin rüyasında yelek kaybettiğini görmesi, kişinin başının belaya gireceğine delalet eder.

Rüyada Yelek Verdiğini Görmek

Kişinin rüyasında yelek verdiğini görmesi, rüya sahibinin küs olduğu kimselerle arasının düzeleceğine yorulur. Rüya sahibinin rüyasında yelek verdiğini görmesi, kişinin maddi ve manevi sıkıntılarından kurtulacağı anlamına da gelmektedir.

Rüyada Kahverengi Yelek Görmek

Rüya sahibinin rüyasında kahverengi yelek görmesi, kişinin sorumluluklarının azalacağına tabir edilir. Kişinin rüyasında kahverengi yelek görmesi, rüya sahibinin gelecek günlerde ekonomik anlamda düzeleceğine delalet eder.

Rüyada Yelek Kestiğini Görmek

Kişinin rüyasında yelek kestiğini görmesi, rüya sahibinin kimseye tahammül edemeyeceğine, sabrının zorlanacağına rivayet eder. Rüya sahibinin rüyasında yelek kestiğini görmesi, kişinin insanların kalbini kıracağına alamet eder.
Daha yeni Daha eski