Rüyada Yıkmak/Yıkılmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Yıkmak/Yıkılmak Ne Anlama Gelir?
Rüyada bir şeyi yıkmak ya da bir şeyin yıkılması genel manada hayırlı değildir. Yıkılan bir yapı ise o yapı altında yaşayanlardan birinin ölümüne yorulmaktadır. Rüyada yıkma eylemini rüya sahibi yapıyorsa doğrudan onun başına gelecek olan olumsuz olayların olacağına delalet eder.

Rüyasında bir şeyleri yıktığını ya da bir şeylerin yıkıldığını görmek, rüya tabirlerinde görüldüğü şekillere göre şu manalara gelmektedir:

Rüyada Ev Yıktığını Görmek

Rüyada ev yıktığını görmek, Üzüntü manasına gelir. Rüya sahibi yaptığı bir hata sonucu üzülecektir. Rüya tabiri yorumcularına göre rüyada ev yıktığını görmek, rüya sahibinin çok büyük bir hata yapacağına delalet etmektedir.

Rüyada Evin Yıkıldığını Görmek

Rüyada yıkılan evin reisinin hastalığına yorulur. Rüyada evin bir kısmı yıkılıyorsa, ev halkından birinin ölümü ya da yüklü miktarda zarar ve çıkacak para manasına gelir. Rüya sahibinin çok sevdiği bir insanla küseceğine de işaret eder.

Rüyada yıkmak ya da yıkılmak görmek, kişinin hayallerinin peşinden koşacağına fakat sonrasında hayal kırıklığına uğrayacağı demektir. Rüya sahibinin zor bir döneme gireceğine, bu zor dönemde ailesinin desteğini alacağına rivayet eder.

Rüyada Cami ya da Minare Yıktığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında cami ya da minare yıktığını görmesi iyi değildir. İslamiyet'e zarar veren davranışlarda olunduğuna delalet etmektedir.

Rüyada Devlet Binası Yıktığını Görmek

Rüyasında devlet binasını yıktığını görmek hayırlara yorulmaz. Kişinin devlete karşı yapılan zarara işarettir.

Rüyada Kilise Yıktığını Görmek

Kilise, sinagog, manastır gibi farklı dinlere ait binaları yıkan kimsenin rüyası iyiye yorulur. İslamiyet adına hayırlı işler içindedir demektir.

Rüyada Kale ya da Sur Yıktığını Görmek

Rüyada kale ve surları yıkmak zarara uğratmak, devlete zarar vermek manasına gelir.

Rüyada Köprü veya Yol Yıktığını Görmek

Rüyada köprü ve yol yıktığını görmek, etrafındakilere zarar verecek bir davranışta bulunduğuna işarettir. Devlette çalışıyorsa toplumu ilgilendiren konuşlarda dikkatli olması gereklidir denir.

Rüyada Eski Bir Kapıyı Yıktığını Görmek

Rüya sözlüğü yorumcularına göre eski bir kapıyı yıktığını gören kişinin keder ve üzüntü yaşayacağına yorulmaktadır. İşlerinin zora gireceğine demektir.

Rüyada Harabelik Bir Bina Yıktığını Görmek

Rüyada harabelik bir bina yıktığını görmek, yıkılmak üzere de olsa bir yapıya zarar vermek üzüntü manasına gelir. Rüyalarda yıkmak hayırlı değildir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Rüya Tabirleri Nedir? Rüya Nedir? Rüyaların Çeşitleri

Rüyada Milyoner Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Jüpiter Görmek Ne Anlama Gelir?