Rüyada Yelken Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Yelken Görmek Ne Anlama Gelir?
Rüyada Yelken Görmek

Rüyada yelken görmek, umut ve hayallerin gerçekleşmesine yorulur. Yelken açarak büyük denizlere yolculuğa çıkmak beklediğiniz başarının size ulaşacağına işarettir. Hayalini kurduğunuz şeylerin yakında gerçekleşeceğini ve sonunda mutlu olacağına delalet etmektedir.

Rüyada görülen yelkenin manası, kimi yorumcular tarafından rızık, bolluk, bereket ve nikah gibi anlamlara yorumlanmıştır. Rüyasında yelken gören kimsenin eli bollaşacak, maddi rahatlık sağlayacak demektir. Kişi bekar ise beklediği nikah ve evlilik sürecinin yakın olacağı şeklinde yorumlanır.

Yukarıdaki yorumların haricinde, rüyada yelken görmek rüya tabirlerinde şu anlamlara gelmektedir.

Rüyada Yelken Açıp Denize Açılmak

Denize ve okyanusa açılmak sonsuz mutluluk demektir. Bunu bulacağınız bir eş ya da çevrede yer alacağınıza işarettir. Kişinin rüyasında yelken açıp denize açıldığını görmesi, rüya sahibinin sosyal hayatında sevilen biri olacağına tabir edilir.

Rüyada Yelkenin Şişmesi

Rüzgarla dolu bir yelken beklediğiniz işin gerçekleşeceğine, sönük bir yelken ise o işin gerçekleşmeyeceğine işaret eder. Rüya sahibinin rüyasında yelkenin şiştiğini görmesi, kişinin hayatında hiçbir sıkıntı yaşamayacağına delalet eder.

Rüyada Yelkenli Kullanmak

Rüyada yelkenli kullanmak, devlet manasına gelir ve onu kullanmak yakın zamanda devlet ile işiniz olacağına ve iyi sonuç ile biteceğine işarettir. Rüya sahibinin rüyasında yelkenli kullandığını görmesi, kişinin iş hayatında sevilen ve sayılan biri olacağına tabir edilir.

Rüyada Yelkenli Satın Almak

Yelkenli satın almak saltanat ve hükmetmek demektir. Rüya sahibinin rüyasında yelkenli satın aldığını görmesi, kişinin maddi ve manevi anlamda büyük kazanç elde edeceğine delalet eder.

Rüyada yelken görmek, rüya sahibinin hayallerine kavuşmak için her şeyi yapacağı demektir. Bu yolda ona engel olan herkesten uzaklaşacağı, günah işleyeceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Yelken Satmak

Rüya sahibinin rüyasında yelken sattığını görmesi, kişinin yakın zamanda uzun bir seyahate çıkacağı manasına gelir. Kişinin rüyasında yelken sattığını görmesi, rüya sahibinin iş hayatında daima başarılı olacağına işaret eder.

Rüyada Yelkenli Sandal Görmek

Rüyada beyaz yelkenli gemi görmek, rüya sahibinin kimseye hakkını savunmak için elinden geleni yapacağı, kimsenin de hakkını yemeyeceği manasına gelir. Rüya sahibinin rüyasında yelkenli sandal görmesi, kişinin maddi anlamda hiçbir sıkıntı yaşamayacağına delalet eder.

Rüyada Büyük Yelkenli Gemi Görmek

Rüyada büyük yelkenli gemi görmek, kişinin bazı olaylar yaşayacağına, huzurunun kalmayacağına, mutsuz olacağına delalet etmektedir. Kişinin rüyasında büyük yelkenli gemi görmesi, rüya sahibinin aile hayatında tartışmalar yaşanacağına yorumlanır.

Rüyada Beyaz Yelkenli Gemi Görmek

Rüyada beyaz yelkenli gemi görmek, rüya sahibinin babasıyla ve ailesiyle sürekli bir tartışma içerisinde olduğuna rivayet eder. Rüya sahibinin rüyasında beyaz yelkenli gemi görmesi, kişinin zor günler geçireceğine tabir edilir.

Rüyada Yelkenli Tekne Kullanmak

Rüya sahibinin rüyasında yelkenli tekne kullandığını görmesi, kişinin bolluk ve bereket içerisinde bir hayat geçireceğine, yediği önünde yemediği arkasında olacağına, fakirlik nedir bilmeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada Denizde Yelkenliye Binmek


Rüyada denizde yelkenliye binmek, kişinin güllük gülistanlık yaşarken bir olay yaşayacağına ve bu olayın kişiyi derinden etkileyeceğine alamet eder. Kişinin rüyasında denizde yelkenliye bindiğini görmesi, rüya sahibinin zor günler geçireceğine delalet eder.

Rüyada Gemi Yelkeni Görmek

Kişinin rüyasında gemi yelkeni görmesi, rüya sahibinin elde ettiği bol kazanç sayesinde büyük bir üne kavuşacağına tabir edilir. Rüya sahibinin rüyasında gemi yelkeni görmesi, kişinin kısa süre içerisinde bütün dert ve sıkıntılarından kurtulacağı anlamına gelir.

Rüyada Yelkenle Uçtuğunu Görmek

Rüya sahibinin rüyasında yelkenle uçtuğunu görmesi, kişinin iş hayatında çeşitli zorluklarla karşılaşacağına yorumlanır. Kişinin rüyasında yelkenle uçtuğunu görmesi, rüya sahibinin küs olduğu kimselerle arasını düzelteceğine alamet eder.

Rüyada Yelken Yapıldığını Görmek

Kişinin rüyasında yelken yapıldığını görmesi, rüya sahibinin yolunun ve geleceğinin açık olacağına alamet eder. Rüya sahibinin rüyasında yelken yapıldığını görmesi, kişinin iş hayatında zaferler elde edeceğine işaret eder.

Rüyada Yelken Açtığını Görmek

Rüyada yelken açtığını görmek, rüya sahibinin istemediği bir sorunla karşı karşıya kalacağına rivayet eder. Rüya sahibinin rüyasında yelken açtığını görmesi, kişinin maddi anlamda hayatı boyunca rahat olacağına delalet eder.

Rüyada Oyuncak Yelkenli Görmek

Rüya sahibinin rüyasında oyuncak yelkenli görmesi, kişinin bundan sonraki hayatında daima mutlu olacağına yorumlanır. Kişinin rüyasında oyuncak yelkenli görmesi, rüya sahibinin verdiği emeklerin karşılığını fazlasıyla alacağına tabir edilir.

Rüyada Uçan Yelkenli Görmek

Kişinin rüyasında uçan yelkenli görmesi, rüya sahibinin iş hayatında sıkıntılar yaşayacağına, bu sıkıntıların sosyal hayatını da etkileyeceğine yorulur. Rüya sahibinin rüyasında uçan yelkenli görmesi, kişinin maddi ve manevi anlamda büyük zarar elde edeceğine işaret eder.

Rüyada Mavi Yelkenli Görmek

Rüya sahibinin rüyasında mavi yelkenli görmesi, kişinin iş dünyasında daima başarılı olacağına alamet eder. Kişinin rüyasında mavi yelkenli görmesi, rüya sahibinin büyük bir prestije ve kazanca ulşacağı anlamına gelir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Rüya Tabirleri Nedir? Rüya Nedir? Rüyaların Çeşitleri

Rüyada Milyoner Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Jüpiter Görmek Ne Anlama Gelir?