Rüyada Yankesici Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Yankesici Görmek Ne Anlama Gelir?
Rüyada Yankesici Görmenin Anlamı ve Yorumu


Rüyada yankesici görmenin anlamı farklı yorumcular tarafından farklı anlamlar ile yorumlanır. Genellikle olumsuz yorumlanan yankesici, kimi durumda olumlu anlam da kazanabildiğine delalet etmektedir.

Bilinen en temel ve çoğu yorumcunun katıldığı anlama göre yankesici görmek yalancı ve sahtekar bir alim manasına gelir. Rüyanızda gördüğünüz alim kişiden bir konu hakkında fikrini belirtmesini isteyeceğiniz ve sizi yalan bilgileriyle dolduracağı manasına gelir. Bu yalancı alimin verdiği akla ve yardıma karşı dikkatli olunması ve dediklerine inanılmaması gerekir.

Rüyada yankesici görmek, görüldüğü çeşitlere göre başka şu anlamalara da gelmektedir:

Rüyada Yan Kesici Tarafından Soyulmak

Rüyada yan kesici tarafından soyulduğunu gören kimse bazı hareketlerini yanlış yapıyor demektir.

Rüyada yankesici görmek, kişinin haksız ve haram bir şekilde elde edeceği kazanç demektir. Kişinin bu konuya dikkat etmesi ve kendine çeki düzen vermesi anlamına gelmektedir.

Rüyada Yankesici Olmak

Rüyada yankesici olduğunu ve başkalarını soyduğunu gören kimse yakın zamanda üzücü bir haber alacak demektir. Diğer bir yorumcuya göre ise bu acıklı olaya bizzat şahit olacağı ve daha fazla üzüleceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Yankesici Olup Soyulmak

Rüyada yankesici olduğunu ve insanları soyduğunu gören kimse başka bir yankesici tarafından soyuluyorsa hiç beklemediği ve hayırlı olmayan bir olay yaşayacak demektir. Bu olan istemediği bir olayın gerçekleşmesi ya da sürpriz bir kötü haber olabilir diye yorumlanır.

Rüyada Yankesiciden Kaçmak

Rüyasında yankesiciden kaçtığını gören kişinin, işinde büyük bir yükü omuzlarında taşıdığı demektir. Kişiye zarar veren bir insandan uzaklaşacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Yankesiciyi Dövmek

Rüya sahibinin, son anda yapacağı bir hamleyle zararın eşiğinden döneceğine işaret etmektedir. Kişinin hayatının güzelleşeceğine alamet eder.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Rüya Tabirleri Nedir? Rüya Nedir? Rüyaların Çeşitleri

Rüyada Milyoner Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Jüpiter Görmek Ne Anlama Gelir?