Rüyada Zorba Görmek

Rüyada Zorba Görmek
Rüyada Zorba ve Zorbalık Görmenin Anlamı ve Yorumu

Genel olarak rüyada zorba görmek, yetersiz, kendisiyle kavgalı, işe yaramaz bir insana delalet eder. Ayrıca sakınılması gereken şeyleri gösterir. Sonuç olarak Rüyada zorba görmek işlerin bir türlü düzene girmemesi anlamına gelmektedir. Ayrıca bu rüya gece karanlığı veya gizli şeylere işaret eder. Rüyada zorba olduğunu görmek ise yoksullukla tabir edilmektedir. Bazı durumlarda hüsran yaşamak şeklinde tabir edilmektedir. Ancak rüyada zorbalık görmek çok hayırladır. Rüyasında zorbalık gören kimse, düşmanına galip gelir. Ayrıca dünya ve ahirette bahtiyar olur.
Rüyada zorbalık yaptığını görmek, kendi kuyusunu kendi eliyle kazmaya, rahat ve huzurunu kaçırmaya, tahribata işarettir. Rüyada zorbalıkla size bir iş yaptırmak isteyen bir kimseyi görmek, bir iş gördürürken kendi fikrinizi ileri sürerek iddia etmenizin menfaatinize uygun olmadığına işarettir. Bazen rüyada zorba görmek, hata ve günah sebebiyle uyarılmaya işarettir.

Rüyada birine zorbalık yapmak ise, o kimsenin zulmüne uğramaya delalettir. Ayrıca rüyasında zorbalığı yaptığını gören kimse, tövbe eder. Rüyada insanlara zorbalık yaptığını gören kişinin, huzuruz olur, işleri bozulur. Bir devlet yetkilisinin zorbalık etmesi ise bölgede yaşanması muhtemel kıtlık, pahalılık, zam, fitne ve kargaşa işarettir.