Rüyada Yavru Kedi Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Yavru Kedi Görmek Ne Anlama Gelir?
Rüyada Yavru Kedi Görmenin Anlamı ve Yorumu


Rüyada yavru kedi görmek hizmetçiye yorulur. Bir diğer yoruma göre rüyada yavru kedi görmenin yorumu, ev halkından birine yorulur. Rüyada görülen kedi, kötü bir kadın olarak da tabir edilir. Bazı yorumcuların tabirine göre kedi görmek, ev halkından olan bir hırsızı delalet eder.

Kedi bir kişinin etrafında dolaşıp onu korumaya çalışıyorsa, o kişiye hem yararı hem zararı dokunan bir adama yorulur.

Rüyada Yavru Kedi Sevmek

Rüyada yavru kedi sevmek, rüya sahibinin hayata her zaman olumlu baktığına işaret eder.
Rüyada yavru kedi sevdiğini gören kişi, kimi zaman paranın azalacağına da yorulur.
Rüyada yavru kedi sevmediğini görmesi, rüya sahibinin, yardım ettiği kişiler olduğuna ve onlardan her zaman yardım göreceğine delalettir.

Rüyada yavru kedi görmek, o kişinin hastalanacak demektir. Bir kedi ile mücadele ettiğini gören kişi de uzun bir hastalığa yakalanacak demektir. Hastalıktan kurtulup kedere düşeceğine, daha sonra ferahlayacağına işaret eder. Rüyada yavru kedi gören kişi, rüyayı gören kişinin malından nasiplenmeyi kafasına koyan bir kişinin varlığı anlamına gelir ve rüya sahibinin bu kişiyi hayatından çıkaracağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Yavru Kedi Ölüsü Görmek

Rüyada yavru kedi ölüsü görmek, iş hayatından ya da ev hayatından birinin, yaptığı hırsızlık ya da dedikodu gibi bir durumdan dolayı işinden kovulacağına yorulur.

Rüyada Yavru Kedi Emzirdiğini Görmek


Rüya sahibinin rüyasında yavru kedi emzirdiğini görmesi, yanında çalışan ve tüm işlerini yapan ve her söylediğini bire bir yerine getiren bir çalışanına, sıkıştığında yardım edeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada Yavru Kedi Beslediğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında yavru kedi beslediğini görmesi, yardım etmiş olduğu kişilerin, iş hayatında yapacakları şeyler için para konusunda her zaman yardım edeceğine, aralarında yaşanabilecek sorunları çok kısa zamanda ortadan kaldıracağına delalet etmektedir.

Rüyada Yavru Kedi Öldürmek

Rüya sahibinin rüyasında yavru kedi öldürdüğünü görmesi, rüyayı gören kişinin malından ve parasından nasiplenmeyi kafasına koymuş, kasasına göz dikmiş ve onu maddi anlamda sömürmenin planları içinde olan bir kişinin farkına varacağına ve onu hayatından çıkaracağına yorumlanmaktadır.

Rüyada Siyah Yavru Kedi Görmek

Rüya sahibinin rüyasında siyah yavru kedi görmesi, ilgisizlikten ihmal edildiği düşüncesiyle eşlerin birbirine arkalarını döneceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada Sarı Yavru Kedi Görmek

Rüya sahibinin rüyasında yavru sarı kedi görmesi eşler arasında olan ilişkinin ilgisizlikten dolayı kavgalara, araya giren soğukluklara neden olacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Beyaz Yavru Kedi Görmek

Rüya sahibinin rüyasında beyaz yavru kedi görmesi eşler arasındaki tatsız ilişkinin farkedilip, düzeltilmeye çalışılacağına delalet etmektedir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Rüya Tabirleri Nedir? Rüya Nedir? Rüyaların Çeşitleri

Rüyada Milyoner Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Jüpiter Görmek Ne Anlama Gelir?