Rüyada Zurna Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Zurna Görmek Ne Anlama Gelir?
Rüyada zurna görmenin anlamı, kimi tabircilere göre iyi bir haberdir. Düğün olacağına, oyunlar oynanacağına veya iyi haberler alınacağına yorumlanır. Kimi yorumcu ise zurna görmenin kötü olduğuna kanaat getirmiştir. Zurna sesi ölüm üzerine ağlayan kadın yorumu yapılmıştır.

Rüya tabirlerinde rüyada zurna görmek, ayrıca şu manalara gelmektedir:

Rüyada Zurna Görmek

Kimi yorumcuya göre iyi haber, kimine göre dedikodu, kimine göre ise ölüm demektir. Rüya tabircileri bu konuda farklı görüşler dile getirmişler fakat çoğunun hemfikir olduğu anlam aslı olmayan söylenti yani dedikodudur.

Rüyada Zurna Çalmak

Yorumcuların kimisine göre zurna çalmak ağlamak manasına gelir. Kimi yorumcular ise zurna sesinin iyi haber olduğuna ve üzüntü ve kederin bitmesini işaret ettiğine yorum getirmişlerdir. Rüyada zurna çaldığını görmek, rahatı bulmaya alamettir
.
Rüyada Hasta Kimsenin Zurna Çaldığını Görmek


Hasta olan kimsenin zurna çalması ölüm manasına gelmektedir. Hasta kimsenin olduğu evde zurna çalınması ölümün arkasından ağlayan kadın demektir. Rüya tabiri yorumcularına göre rüyada hasta kimsenin zurna çalması, geçim derdinin sona ereceğine, zor günleri geride bırakacağına alamettir.

Rüyada Zurna Sesi Duymak

Rüya alimcilerine göre rüyada zurna sesini duyan kimse çocuk istiyorsa çocuğu olur, iş arıyorsa iş bulur. Ayrıca rüyada zurna sesi duymak, yasak bir ilişki yaşamaya, bu ilişkiden pişman olmaya alamet eder. Rüyayı gören kişinin sıkıntı yaşayacağı fakat bu sıkıntının kısa süre içerisinde çözüleceği anlamına da gelir.

Rüyada zurna görmek, boş ve gereksiz işlerle geçirilen vakte ve kişinin tüm hayatını mahvedecek şekilde hareket etmesi demektir. Kişinin çevresinden ve sevdiklerinden gelen uyarılara kulak asmadan hareket ettiği anlamına gelir.

Rüyada Zurnanın Deliklerine Dikkat Etmek

Zurnanın deliklerine dikkat etmek ve zurna çalmayı denemek hayırlı bir ilim öğrenileceğine dalalettir. Kişinin geleceği parlak olduğuna rivayet eder. Rüyada zurnanın deliklerine dikkat ettiğini görmek, huzura ermeye alamet eder.

Rüyada Zurna Yaptığını Görmek

Rüya sahibinin büyük sıkıntılar içinde veya yokluk içinde geçirilen bir yaşamdan sonra talihin kişinin yüzüne gülmesiyle beraber her şeyin olumlu şekilde değişeceğine alamet eder. Sorunları veya hastalık yüzünden sıkıntısı olanların da tez zamanda çareler bulacaklarına delalet eder.

Rüyada Zurna Kırmak


Düşünmeden edilen bir sözün kişinin başına dert açacağı anlamına gelir. Aynı zamanda hiç istemediği halde bir sıkıntıya bulaşacağına rivayettir. Rüyada zurna kırmak, istenmeyen bir şeyi zorla yapmaya ve sonrasında pişman olmaya rivayet eder.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Rüya Tabirleri Nedir? Rüya Nedir? Rüyaların Çeşitleri

Rüyada Milyoner Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Jüpiter Görmek Ne Anlama Gelir?