Rüyada Zincir Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Zincir Görmek Ne Anlama Gelir?
Rüyada zincir görmek, eğer bekar ise muradına erecek, fakir düşmüşse, borçlarını ödeyemiyorsa maddi yönden güç kazanacak, sağlık sorunları varsa iyileşeceğine yorulmaktadır. Rüya sahibinin huzur dolu bir ömür geçireceğine delalet etmektedir.

Kimi rüya tabiri alimlerine göre rüyada zincir görmenin anlamı, gurbette yaşayan kimse için kendi toprağına dönmektir. Rüya sahibi değilse bile rüyayı görenin çok sevdiği oğlu, kızı, kardeşi, ablası gibi yakın kimsesi gurbet hayatını bitirip geri dönecektir denir. Kimi yorumculara göre ise rüyada görülen zincirin manası haksızlığa uğramak demektir. Görülen zincir ne kadar kalınsa bu haksızlığı kanıtlamnız ve hakkınızı geri almanız o denli çetrefilli olacaktır.

Rüya tabirlerinde rüyada zincir görmek hakkında ayrıca şu açıklamalar yapılmaktadır:

Rüyada Zincir Görmek

Rüyada zincir görmek, güce veya sağlığa işarettir. Kimilerine göre güçlenmek, sağlık bulmak, evlenmek gibi hayırlı manalara gelirken kimi yorumculara göre haksızlığa uğramak şeklinde yorumlanmıştır. Rüya tabiri yorumcularına göre rüyada zincir görmek, rüyayı gören kişinin imkanlarının gün geçtikçe artacağına delalettir.

Rüyada Altın Zincir Görmek

Rüya sahibinin rüyasında altın zincir görmesi sağlığının yerine gelmesine ve aile kurma anlamına gelmektedir. Rüyada altın zincir görmek, rüya sahibinin hayatının çok daha konforlu bir hale geleceğine, eğlenceli bir ömür geçireceğine, yoksul ve muhtaç birisine yardım edeceğine delalet eder.


Rüyada zincir görmek, kişinin hayatı boyunca beraber bir ömür geçireceği kişi ile tanışacağı demektir. Rüya sahibinin şansının yaver gideceğine, hiçbir zaman yalnız hissetmeyeceğine, sevdiklerinin her zaman yanında olacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Boynunda Zincir Görmek

Bir rüya tabircisine göre rüyada boynunda zincirle bağlanmak ya da boynuna geçirilmiş zincir görmek geçimsiz biriyle evlenmek manasına gelir. Rüyada boynunda zincir görmek, kişinin haram yemekten kaçınacağına ve elinin bollaşacağına yorulmaktadır.

Rüyada Zincire Vurulmak

Rüyada zincirle bağlanmak, üzüntü duyacağınız ve düzeltmek için elinizden bir şey gelmeyecek gelişmeye işarettir. Rüya tabiri yorumcularına göre rüyada zincire vurulmak, şansının ve kısmetinin açılmasına delalet etmektedir.

Rüyada El Ve Ayakların Zincirle Bağlandığını Görmek

Rüyada el ve ayakların zincirle bağlanması arzu ettiğiniz ve hayalini kurduğunu büyük bir şeyin gerçekleşmeyeceğine işarettir. Rüyada el ve ayakların zincirle bağlanması, sıkıntılı ve sorunlu günler geçirmeye alamettir.

Rüyada Zincirlerden Kurtulmak

Rüyada zincirlerden kurtulduğunu görmek, bağlı olduğunuz zincirlerden kurtulmak demek büyük başarı elde etmek demektir. Rüyada zincirlerden kurtulmak, rüyayı gören kişinin imkanlarının gün geçtikçe daha da genişleyeceğine rivayet eder.

Rüyada Ellerinden Zincirle Bağlanmak

Rüyada ellerinin zincirle bağlı olduğunu görmek, bir kusur işlemiş ve büyük günaha bulaşmış demektir. Rüyada ellerinden zincirle bağlanması, çabaların boşa çıkmasına ve zararlı alışkanlıklar edinmeye delalet eder. Kişinin kendisine çeki düzen vermesi gerektiğine işaret eden bir rüyadır.

Rüyada Zincir Kolye Görmek

Rüya sahibinin rüyasında zincir kolye görmesi, kişinin yaptığı hatalardan büyük pişmanlık duyacağına alamet eder. Kişinin rüyasında zincir kolye görmesi, rüya sahibinin kazancının günden güne artacağına delalet eder.

Rüyada Zincir Halat Görmek

Kişinin rüyasında zincir halat görmesi, rüya sahibinin iş ve sosyal hayatında sevilen biri olacağına tabir edilir. Rüya sahibinin rüyasında zincir halat görmesi, kişinin rahat, keyifli ve eğlenceli günler geçireceği anlamına gelir.
Rüyada Birinin Zincire Vurulduğunu Görmek

Rüya sahibinin rüyasında birinin zincire vurulduğunu görmesi, kişinin ekonomik olarak rahatının yerine geleceğine alamet eder. Kişinin rüyasında birinin zincire vurulduğunu görmesi, rüya sahibinin bahtının açılacağına rivayet eder.

Rüyada Araba Zinciri Görmek


Kişinin rüyasında araba zinciri görmesi, rüya sahibinin aile hayatında çok büyük bir mutluluğa kavuşacağına tabir edilir. Rüya sahibinin rüyasında araba zinciri görmesi, kişinin bundan sonraki hayatını rahat bir şekilde geçireceğine işaret eder.

Rüyada Gümüş Zincir Görmek

Rüya sahibinin rüyasında gümüş zincir görmesi, kişinin ev içinde yaşanan gerginliklerinin son bulacağına alamet eder. Kişinin rüyasında gümüş zincir görmesi, rüya sahibinin çok büyük bir dedikoduya malzeme olacağı anlamına gelir.

Rüyada Kapıda Zincir Görmek

Kişinin rüyasında kapıda zincir görmesi, rüya sahibinin hayatının kötü yönde ilerleyeceğine rivayet eder. Rüya sahibinin rüyasında kapıda zincir görmesi, kişinin kısmetinin açılacağına delalet eder.

Rüyada Zincirin Koptuğunu Görmek

Rüyada zincirin koptuğunu görmek, rüya sahibinin kardeşiyle birlikte ortak bir iş kuracağına tabir edilir. Rüya sahibinin rüyasında zincirin koptuğunu görmesi, kişinin bundan sonraki hayatını rahat bir şekilde geçireceğine işaret eder.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Rüya Tabirleri Nedir? Rüya Nedir? Rüyaların Çeşitleri

Rüyada Milyoner Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Ruj Görmek Ne Anlama Gelir?